Objednejte si nástěnný kalendář na rok 2023 sestavený z fotek našich čtenářů
Ilustrační foto: Miloslav Křížek

Objednejte si nástěnný kalendář na rok 2023 sestavený z fotek našich čtenářů

19. 11. 2022

Také v roce 2023 si budete moci pověsit na zeď kalendář sestavený z fotografií čtenářů potálu i60.cz. Jaké fotografie v něm budou? Podívejte se...

Fotky čtyř ročních období, jak jej zachytily fotoaparáty našich čtenářů. To je íčkařský kalendář na rok 2023. Snímky české krajiny, fauna a flóra, barvy všeho druhu. A nejen to, tradičně na konec kalendáře přidáváme i verše našich čtenářů.

Autory vybraných fotografiíí jsou:

Miloslav Křížek, Lenka Měkotová, Libuše Heulerová, Vladislava Dejmková, Hana Starkbaumová, Anna Čípová, Martina Růžičková, Marie Měchurová, Ladislav Strouhal, Alena Vávrová, Naděžda Špásová, Blanka Lazarová, Marie Seitlová, Miluše Hasenohrlová, Alena Tollarová, Eva Mužíková, Lenka Měkotová, Lubomír Měkota, Zdenka Žichovská, Vlasta Ladýřová, Šárka Nováková, Věra Ježková, Jitka Lukášová, Helena Křenková, Eliška Murasová, Miluše Převrátilová, Soňa Prachfeldová, Marta Nosková, Bob Gajdoš, Irena Mertová, Jan Kutílek, Libuše Hvězdová, Věra Šmerdová.

 

Přijímáme objednávky

Cena kalendáře je stejná jako v loňském roce - 240 Kč. Toto je cena, která bude platit při osobním vyzvednutí v redakci. Celková cena kalendáře včetně balného (zdarma) a poštovného (Česká pošta doručí balík za 105 Kč) činí 345 Kč v případě platby převodem.

 

bile-triko-ziju.jpeg   cerne-triko-napis.jpegIMG_1743.jpg

Přibalte si ke kalendáři i naše trička a nově nákupní tašky

Příznivcům portálu i60 nabízíme kromě kalendáře také naše trička v šesti různých grafikých provedeních a nově také černé textilní tašky přes rameno se sloganem "Tahle země není jenom pro mladý."

Koupí triček a tašek můžete udělat radost vašim blízkým či známým a zároveň podpořit práci naší redakce. Děkujeme!

Kalendáře, trička a tašky si můžete objednat prostřednictvím našeho e-shopu.

 

 

 

fotografování i60.cz
Autor: Redakce
Hodnocení:
(4.6 b. / 30 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Anna Potůčková
Dnes jsem odeslala na účet platbu za již doručený kalendář, za který ještě jednou moc děkuji!
Vlasta Ladýřová
Objednala jsem přes e- shop.
Olga Štolbová
Objednávám 1 kalendář, zaplatím a vyzvednu na setkání 28.12. Těším se na kalendář i na všechny, kteří přijdou. Díky. ♥
Jaroslava Handlová
Prosím 1 kalendář, vyzvednu si ho v redakci 28.11. Děkuji.
Jana Šenbergerová
Objednala jsem si v e-shopu.
Anna Potůčková
O 1ks kalendáře mám zájem a prosím o zaslání poštou.
Jitka Hašková
Ještě dodávám, že si ho vyzvednu v redakci na setkání 28.11.
Jitka Hašková
Platbu za kalendář jsem poslala ze svého účtu.
Naděžda Špásová
Dobrý den, objednávám si 2 kalendáře na rok 2023 přes e-shop.
Hana Polednová
Objednávám 1 kalendář a osobně vyzvednu 28. 11. na setkání v redakci. Děkuji.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.