Do stovky

100 km za rok. Právě tolik musíte ujít, abyste se se stali členy Klubu stovkařů i60. Na každého člena klubu čeká v cíli dárek.

O projektu Do stovky

„Do stovky“ je nový projekt portálu i60.cz a obecně prospěšné společnosti GENERACE i60, který vznikl za podpory MPSV a jehož cílem je motivovat naše seniorské čtenáře k chůzi zábavnou formou.

Jak to funguje?

Na hlavní stránce portálu i60 v horní části pravého sloupce najdete nyní nový banner "Do stovky". Po otevření stránky kliknete vpravo nahoře na odkaz Moje výlety. Pokud jste přihlášeni (registrováni) na portále i60, otevře se vám formulář pro vložení údajů o vašem výletě. Ten si mohou jeho účastníci nejprve naplánovat, a to tak, že do políček START a CÍL výletu vepíší část adresy, automat jii sám vyhledá a následně se na mapce červeně vykreslí celá trasa. Tu můžete ještě upravit podle nabídky Druhu trasy. Pokud budete ukládat informace z výletu po návratu domů, můžete k informaci o startu a cíli přidat i vlastní komentář - např. jak se vám výlet líbil, co zajímavého je možné v průběhu výletu vidět, ale třeba také, kde se dobře najít či dát si dobré pivko nebo kávu. V ideálním případě můžete o absolvovaném výletu napsat vlastní příspěvek a ten jednoduše připojit v příslušném formuláři o daném výletu.

Podmínkou pro vstup do "Klubu stovkařů i60" jsou fotografie ze startu a cíle výletu, které slouží ke kontrole, že účastník trasu opravdu absolvoval. Naopak nepovinnou možností je přidávat z cesty výletu zajímavá místa (a to jak na mapě, tak formou fotografií). Po vyplnění se údaje o trase uloží do systému a po každém výletě se jednotlivým účastníkům načítají kilometry. Pro všechny turisty, kteří během jednoho roku - do 30. listopadu 2019 - urazí 100 kilometrů, budeme mít připraveny malé dárky. Tři "stovkaři", kteří ke svým výletům připojí největší počet článků, obdrží od redakce jako cenu tablety.

Přejeme všem milovníkům chůze a turistiky krásné zážitky při výletech a hlavně, aby to dobře šlapalo až DO STOVKY!

Vložit nový výlet Moje výlety Klub stovkařů