Přehled posledních diskuzních příspěvků

Jiřina Votavová @ Malé změny jsou víc, než honba za rekordy.… 21.11. 08:10
Ještě musím dodat, že pohyb je důležitý, ale s mnoha myšlenkami tohoto článku nesouhlasím. Článek je spíše tak trochu povzbuzením pro hodně nemocné, ale také i pro líné a pohodlné.

Zbyhněv Jaworski @ Senioři vybírají auto roku 2019. Který vůz se… 21.11. 07:57
Mám vybráno, top pro mne je auto kterým současně jezdím Suzuki Ignis. Pro mne je důležité aby se dobře nastupovalo, mělo motor bez turba a jiných ptákovin ale dokázalo auto pořádně rozjet-být živé. Současné litry bez turba mi připadají svou neživosti v dnešním provozu až nebezpečné.

Dana Puchalská @ Básnička 21.11. 07:47
Marie, kam Ti jí mám napsat, když nemám Tvojí "žákajdu" ? Aha? :-) :-)

ivana kosťunová @ Senioři vybírají auto roku 2019. Který vůz se… 21.11. 05:55
Vybíralo by se , vybíralo, keby bolo za čo. Vycházím z toho, že vůz pro seniory musí být bezpečný a levný. Z kategorie těch levnějších jsem si vybrala.

Oldřich Čepelka @ Mých 30 let - Buď vůle tvá 21.11. 00:06
Sice nesdílím přesvědčení ani víru autorky, ale moc se mi líbí, jak se se vším vyrovnala a s jejími názory (mimo Boha) nemohu než souhlasit.

Eva Mužíková @ Ach jo, zas ta hora nádobí..... 20.11. 22:41
Tak to je informace..... Ten mycí stůl mám také jako před očima, vodu z nádobí - pomyje, vylévala maminka prasatům, vše se zužitkovalo.

Eva Mužíková @ Máte někdo vindru? 20.11. 22:32
Hanko, tak to se Ti povedlo....Já jdu kouknout do portmonky, spočítat ty fufníky. Pošlu Ti ty, co mám navíc, a nečekám na díky.....

Eva Mužíková @ Pohled z okna, aneb - paneláky jsou také… 20.11. 22:06
Děkuji vám, nečekala jsem tolik milých slov. Dokonce i ve verších. Ivanko, máš pravdu, louka plná květin nemůže betonu konkurovat.

Marie Faldynová @ Mých 30 let - Každý režim má svoje klady a zápory 20.11. 22:03
Podle toho, co já vím, se všechno kvalitnější zboží vyvezlo do Ruska, takže nám bylo tak nějak k ničemu. V továrně, kde jsem pracovala, jsem hodně rychle přišla o iluze že se dá něco zlepšit a pak už jsem jen přežívala. Po tom se nám snad stýskat nemůže.

Vladislava Dejmková @ Pocity - hodně osobní 20.11. 21:46
Nechtěla jsem si článek hodnotit sama, prostě jsemo hvězdičky zavadila.

Marie Faldynová @ Vzpomínky (bez husí kůže) nestačí 20.11. 21:44
Bydlím na rakouských hranicích. Naši rakouští sousedé nám říkali už tenkrát: Moc se neradujte, kapitalismus není taky nic ideálního. Kolikrát já si na to vzpomněla! Článek se mi moc líbí, mluví mi z duše.

Marie Faldynová @ Máte někdo vindru? 20.11. 21:20
Naší mamince zase chyběly tintily vantily. Taky nevím,co to bylo za měnu :-) Čeština je prostě úžasná. Jako předvánoční téma to nemá chybu :-)

Marie Faldynová @ Malá úvaha - zamyšlení se nad smrtí, poslední… 20.11. 21:10
Líbí se mi odvaha autora, který se pustil do takového tématu. Pohřeb si naplánovat můžeme, odchod ze světa už ne. Jsem ráda, že Bible má pro každého naději. Pro každého, kdo se od Boha dá vést.

Marie Tichá @ Výzva jménem Sedlo 20.11. 21:09
Krásná krajina mého mládí ! Výstup na Sedlo jsme s partou absolvovali vždy z jara , když kvetly konvalinky. Jednou to byla zase zimní výprava s opékáním buřtů na vrcholu hory .Pocházím z Liběšic . Marie Tichá

Marie Seitlová @ Ach jo, zas ta hora nádobí..... 20.11. 21:01
Moc zajímavý článek, to je pro mě novina, že něco takového existovalo. Také jsme doma měli mycí stůl.

Marie Faldynová @ Mých 30 let - Moje ztráty a nálezy 20.11. 20:51
Je vidět, že se umíte poprat se životem. Přeji hodně síly a hodně radosti z vnoučat!

Marie Seitlová @ Pohled z okna, aneb - paneláky jsou také… 20.11. 20:50
Evi, na to že bydlíš v paneláku máš pěkný výhled. Za pěkného počasí pohled na Ještěd musí být super. Máš krásné fotky, zrcadlení je moc pěkné.

Marcela Škodová @ Muži umírají dříve, ale jsou zdravější než ženy 20.11. 19:42
Asi to nelze brát všeobecně, ale např. moje matka byla od čtyřiceti let nemocná (astma, diabetes), dožila se 83, otec byl kromě pár drobných úrazů a migrén v podstatě zdravý, nakonec zemřel velice rychle na rakovinu v 78 letech. Na druhé straně tchyně, která celý život žila velice skromně, stravovala se zdravě, nekouřila, nepila ani kafe zemřela ve čtyřiapadesáti na rakovinu slinivky, tchán, který kouřil snad od 12 let, navíc byl docela slušný alkoholik, zemřel na mrtvičku v pětaosmdesáti...

Marie Měchurová @ Také si povídáte s kočkou? 20.11. 19:29
Kočky miluju - mám čtyři. Jsou venkovní, ale mají nepoužívanou kotelnu, kde jim topím. Je to babička Rozárka, její dcera Cinďula a od ní dva kocouři Mikeš a Šmudla. Nikdo je nechtěl, tak jsem si je taky nechala. V létě se nám na 4týdny ztratila Cinďulka (je moc hezky vybarvená, jako tygr). Po měsíci se objevila, zdravá a dobře živená, asi ji unesli chataři, kteří okolo nás chodí. Tak moc nám nadávala, to jsem ještě u kočky neviděla, jako kdyby my jsme za to mohli.

ivana kosťunová @ Výprava do ztraceného času 6 20.11. 19:27
Ta pouť nikdy neskončí, opět se tam budete vracet. Znám to... :))

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.