Fotoreportáž: Obyčejné obrázky
Foto: autorka

Fotoreportáž: Obyčejné obrázky

15. 7. 2018

Tak jsem tu zase. Možná mi to nebudete věřit, ale opravdu jsem neměla v úmyslu vás tak brzy unavovat svými pocity. Jenže když jsem si prohlédla fotky z dnešní obyčejné procházky s pejsky na náš oblíbený Střížák, tak jsem si řekla, že by ode mě bylo sobecké nechat si ty neobyčejné letní barvy jen tak pro sebe.

Nabízím nejen modré nebe, bílé obláčky, protože mraky se tomu dnes říkat nedalo, sluncem se lesknoucí vodní plochu rybníka se žlutými blatouchy, zeleň stromů, ale i krásnou barvu suché trávy.

Přeji všem pohodu a spoustu letních zážitků.

příroda
Hodnocení:
(5 b. / 15 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Elena Valeriánová
To je dobře, že se s námi dělíš o své pocity na svých fotkách. Vždy se s tebou ráda procházím nejen po nebi, ale i po zemi. Je dobře, že nám ukazuješ svůj životní prostor.
Alena Vávrová
Tvoje fotky ze Střížáku jsou vždycky fajn a ty obláčky taky nemají chybu.
Blanka Macháčková
Moc hezká procházka pro mě neznámými kouty.
Věra Ježková
Naďo, to je dobře, že jsi tu zase. Tvoje krásné fotky vždy potěší jednu Pražačku, která do přírody moc často nevyráží. :-)
Marie Ženatová
Díky za krásné obrázky...
Zuzana Pivcová
Klidně tu buď zase. Mě Tvé vycházky s fotkami rozhodně neomrzí!

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.