Můj kamarád Bertík
coby televizní hvězda

Můj kamarád Bertík
coby televizní hvězda

18. 4. 2015

Moji přátelé, 

v minulém týdnu jsem vás prostřednictvím článku Rozdávali jsme radost informovala o připravovaném TV natáčení naší aktivity v Jedličkově ústavu, akce je za námi, a tak mi dovolte, abych se s vámi podělila o zážitky.

Tentokrát se spojila obě oddělení, takže klubovna byla zaplněná skoro celá. Hned při vstupu mezi klienty se ozvaly radostné výkřiky, tleskání a dokonce někteří vnímavější na Bertíka volali. Byly to pro mne již známé tváře, snažila jsem se podle možností se se všemi jednotlivě pozdravit, podržet je třeba za ruku, pohladit nebo se na ně jen pousmát. Bertík okamžitě zaujal místo na lehátku vedle ležící dívenky, přehodil packy přes její nohy a čučel.

Dříve, nežli nastalo vlastní natáčení, dohodla jsem se štábem Regionální TV jakýsi postup. Přála jsem si, aby větší část tohoto přenosu byla věnována "souznění" Bertíka s klienty. Celá akce trvala skoro hodinu, Bertík byl opět ve svém živlu, byl k neutahání.

Když už jsem se domnívala že budeme končit, znovu a znovu si jeho přítomnost prostřednictvím ošetřovatelek klienti vyžadovali. Překvapeni byli i pracovníci TV štábu, nečekali, že budou natáčet pořad s takovým malým šikulou. No, a jeho ovladatelnost, opatrnost a nadšení při přímém kontaktu s těmito lidičkami je opravdu nadchla.

Ráda bych vám všem prostřednictvím našeho portálu předvedla malou ukázku a zároveň znovu moc a moc ze srdce poděkovala za vaše nádherné komentáře na chatu, které jsou pro mne, jak ráda říkám, pohlazením na duši.

 

dobročinnost domácí mazlíčci Můj příběh
Hodnocení:
(5 b. / 2 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Libor Farský
ŠMARJÁ ! Po kliknutí se ukáže "Toto video neexistuje." Proč zmizelo? Nejkrásnější video, které jsem si. já vůl, neuložil ...
Eva Krausová
Bertíku a Evi, jste správná "dvojka". Packu na to. Meginka & Eva
Eva Mužíková
Bertík děkuj všem za přání k narozkám., já samozřejmě za hezká slova.... Dagmaro, on je bohužel k neutahání celý den, nyní, když mne trápí neduhy, uvítala bych pejska gaučáka.....
Dagmar Bartušková
Paní Evo, jak vidno, Bertík si to užíval a byl k neutahání. Bylo to dojemné. Jste spolu skutečně sehraný tým.
Marie Magdalena Klosová
Evi,vy dva provozujete bohulibou činnost a to je krásné.At se vám to nadále daří a těch "obdarovaných" je stále více.mm
Soňa Prachfeldová
Dlouhá léta Vám oběma !!!
Helenka Vambleki
1* a Bertíkovi k nadcházejím narozkám bych chtěla popřát vše nej nej nej...ale asi je to zytečné - vždyť vše nej už má, hlavně NEJLEPŠÍ PANIČKU!
Eva Mužíková
Vando, 24.4. bude Bertíkovi sedm roků / TV mu rok přidala/. Mám jej od osmi týdnů, dala jsem do mé galerie... Bertík, fotku, jaké byl nádherné miminko...Dny, kdy jsme NEBYLI spolu by se daly spočítat opravdu lehce. 10 dnů - dovolená, Bertík u kamarádky... jinak opravdu dennodenně ve dne v noci spolu. Chodil se mnou i na zasedání Redakční rady, chodí se mnou ke kadeřnici, jezdí na nákupy, když makám na tom paloučku u domu, dostane misku s vodou a podložku na ležení. Musí být ale uvázaný, protože je to hned vedle hlavní silnice. Prostě jsme TÝM...
VANDA Blaškovič
Evo, kolik je Tobě víme, ale kolik je Bertíkovi? Jak dlouho jste již spolu?
Eva Mužíková
Děkujeme, děkujeme, děkujeme za krásná slova, moc si toho vážíme.. Pravda je, že i já mám z těchto akcí velmi hezký pocit a opravdovou radost, že jsme schopni rozdávat štěstí. A vaše reakce moji radost ještě zdvojnásobují, ještě jednou vám všem díky za oba...

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...