Nákupy

Objevte kouzlo elektrokola

Elektrokola začínají vládnout světu. V západní Evropě tvoří 60 % z celkového objemu prodaných kol. Je po nich stále větší poptávka. Od městských elektrokol vhodných zejména pro starší ročníky narození až po špičková horská elektrokola, která si v ničem nezadají s klasickými MTB modely.

16. 12. 2018 PR

Dárky pro celou rodinu: s láskou a bez shonu

Dárek pro vnučku, zetě, sousedku či kolegyni v práci? Pořiďte všechny naráz a advent bude jen váš! Bez tlačenic v obchodech a fronty na poště. Máme pro vás tipy na ty nejlepší vánoční dárky.

14. 12. 2018 PR

Netradiční dárky pro seniory: letecký simulátor či sauna s výhledem na hrad

Hledáte netradiční dárek, kterým potěšíte seniora? Nejlépe zážitek, na který bude ještě dlouho vzpomínat? Zde je několik tipů.

13. 12. 2018 Michaela Bučková

Tipy na vánoční dárky z našeho e-shopu

Sháníte vánoční dárek na poslední chvíli? V našem e-shopu můžete koupit kvalitní přírodní kosmetiku či doplňky stravy za výhodné ceny. A spolehnout se můžete na včasné doručení, vybrané produkty jsou skladem. Tady je několik našich tipů.

10. 12. 2018 Redakce

Nový trend: Nekupovat hračky

Domácnosti jsou zavaleny hračkami. Kdyby měli současní senioři zavzpomínat, s čím si hráli v dětství, zpravidla by vyjmenovali několik autíček, panenek, stavebnic. Zpravidla by si je přesně pamatovali, protože jich měli jen pár, mnohdy jednu, dvě.

7. 12. 2018 Redakce

Vánoční tip: DIGI TV zařídí kromě dárků i snadný přechod na DVB-T2

Stále ještě zvažujete, co pořídit pro své blízké k Vánocům? Máme pro Vás tip, kterým splníte hned několik přání současně, a ještě si zpříjemníte prožitá Vánočních svátků. Pořiďte pro své blízké DIGI TV. Kromě dárků, které od DIGI TV dostanete, elegantně vyřešíte i chystaný přechod na vysílání v DVB-T2.

7. 12. 2018 Redakce

Nejlepší kuchařské knížky pod stromeček

Oblíbeným vánočním dárkem jsou kuchařské knihy. Jaké novinky je letos možné pořídit vášnivým kuchařkám pod stromeček a komu jakou knihu koupit?

6. 12. 2018 Michaela Bučková

Vánoční nákupy: Jak se vyznat v outdoorových funkčních materiálech

Aktivity v přírodě si žádají speciální materiály, které vydrží různé rozmary počasí. A kvalitní outdoorové oblečení potěší na Vánoce nejednoho sportovce. 

5. 12. 2018 Michaela Bučková

V zimě se na sporty oblečte jako cibule

V zimě bývá těžké se správně obléct k aktivnímu sportu venku. Jak na to? Navrstvěte oblečení tak, aby vám bylo teplo, ale příliš jste se nepotili. Oblečte se jako "cibule."

29. 11. 2018 Michaela Bučková

Paběrkování slaví úspěch

Dříve si tak přilepšovali chudí lidé. Sbírali na polích a v sadech to, co tam zůstalo po sklizni. Říkalo se tomu paběrkování a ten výraz nyní nabral nový rozměr.

27. 11. 2018 Redakce