Nákupy

Chytře ušetřit na nákupech je možné také v důchodovém věku

Žádného občana České republiky v poslední době již nemůže překvapit, když se ceny zboží v obchodech zase o něco zvýší. Nákupy se proto stávají čím dál složitějšími, protože málokdo si pak můžete dovolit pořídit si všechno, po čem opravdu touží.

6. 3. 2019 PR

Naši planetu chrání stovky kutilů i profi opravářů

Spotřebitelské chování, jehož zásadou je nezkoumat, zda se předmět dá opravit, ale jít hned koupit nový, je pro životní prostředí stále víc škodlivé.

30. 1. 2019 Redakce

Šperky by měly jít jednou za dva roky "na preventivní prohlídku"

Sebedražší šperk časem ztratí své kouzlo, pokud mu nevěnujeme potřebnou péči. K nejchoulostivějším kamenům patří smaragd, topaz, jantar i perla. Když ale šperkům dopřejeme pravidelné ošetření u klenotníka, odmění se nám krásou i bezchybným leskem.

27. 1. 2019 Michaela Bučková

Pět otázek k nakupování ve slevách

Padesát procent! Dva plus jeden zdarma! Velmi výhodné! Tyto nápisy se na nás valí ze všech stran a právě v lednu se s nimi setkáváme nejčastěji. Novoroční výprodeje se pro mnohé staly příležitostí k honu za nejvíce zlevněným zbožím.

6. 1. 2019 Redakce

Hit letošní zimy? Na lyže v sukni

Jak působit i při zimním sportování půvabně a žensky? Oblečte si zimní zateplené sukně. Moderní materiály neprofouknou ani nepromoknou a peří nebo polyesterová výplň hezky zahřejí nohy i celé tělo. A klidně se dají obléknout i přes lyžařské kalhoty, džíny nebo legíny!

20. 12. 2018 Michaela Bučková

Objevte kouzlo elektrokola

Elektrokola začínají vládnout světu. V západní Evropě tvoří 60 % z celkového objemu prodaných kol. Je po nich stále větší poptávka. Od městských elektrokol vhodných zejména pro starší ročníky narození až po špičková horská elektrokola, která si v ničem nezadají s klasickými MTB modely.

16. 12. 2018 PR

Dárky pro celou rodinu: s láskou a bez shonu

Dárek pro vnučku, zetě, sousedku či kolegyni v práci? Pořiďte všechny naráz a advent bude jen váš! Bez tlačenic v obchodech a fronty na poště. Máme pro vás tipy na ty nejlepší vánoční dárky.

14. 12. 2018 PR

Netradiční dárky pro seniory: letecký simulátor či sauna s výhledem na hrad

Hledáte netradiční dárek, kterým potěšíte seniora? Nejlépe zážitek, na který bude ještě dlouho vzpomínat? Zde je několik tipů.

13. 12. 2018 Michaela Bučková

Tipy na vánoční dárky z našeho e-shopu

Sháníte vánoční dárek na poslední chvíli? V našem e-shopu můžete koupit kvalitní přírodní kosmetiku či doplňky stravy za výhodné ceny. A spolehnout se můžete na včasné doručení, vybrané produkty jsou skladem. Tady je několik našich tipů.

10. 12. 2018 Redakce

Nový trend: Nekupovat hračky

Domácnosti jsou zavaleny hračkami. Kdyby měli současní senioři zavzpomínat, s čím si hráli v dětství, zpravidla by vyjmenovali několik autíček, panenek, stavebnic. Zpravidla by si je přesně pamatovali, protože jich měli jen pár, mnohdy jednu, dvě.

7. 12. 2018 Redakce