Diskotéka pro pamětníky 3.díl:
Vybrané hity Petra Nováka

Diskotéka pro pamětníky 3.díl:
Vybrané hity Petra Nováka

14. 11. 2014

Přidávám se k diskotéce pro pamětníky pana Štorcha s malou vzpomínkou na skvělé zpěváky Petra Nováka a Pavla Nováka, kteří v šedesátých a sedmdesátých letech nazpívali celou řadu nádherných hitů.

Zde si můžete poslechnout některé z nich:


Petr Novák - Klaunova zpověď

 

Petr Novák - Budu chodit po špičkách 




Petr Novák - Hvězdičko blýskavá 

Petr Novák - Povídej  

Petr Novák - Náhrobní kámen 

Pavel Novák - Malinká 

Pavel Novák - Nádherná láska

Pavel Novák - Podivný spáč

Pavel Novák - Vyznání

Pavel Novák - Jen já vím 

diskotéka pro pamětníky
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Soňa Prachfeldová
Díky, písně Petra Nováka miluji ! Pavel Novák skvělý zpěvák , pořád ho vidím před sebou
Hana Rypáčková
Petra Nováka jsem milovala a jak mohla na jeho koncerty chodila.Stále ho ještě ráda poslouchám.
Zuzana Pivcová
To jsou i po letech tak hezké a citlivé písničky. Oba zemřeli poměrně mladí, Petr Novák svůj organismus doslova utýral, kdežto Pavel asi žil hezky a smysluplně, a přesto si předčasná smrt vybrala oba dva. Ale asi jinak...
Miroslav Štorch
Pane Zdeňku krásný výběr zpěváků i písniček. Škoda jen, že už nejsou mezi námi. Ale nemoci si nevybírají. Jsem moc rád, že jste se také ujal pokračování diskotéky. Moje manželka už trochu žárlí na server i60.cz, že se mu věnuji více než jí. Psal jsem vám na profil před mnoha měsíci a mám pro Vás zajímavou nabídku.
Anna Halavičová
V Nadlesí u Lokte Petr Novák bydlel. Na domku je pamětní deska a kytara. Když jdu občas kolem " slušně pozdravím". Petr i Pavel...nádherná muzika.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...