Píseň stromu

Píseň stromu

10. 11. 2014

Ještě pár listů mi zbývá, podzim je tu a slunce ještě hřeje,
co se to v mém srdci děje, to příroda mi zpívá,
ulož se strome bude zima, ulož se k spánku
a čekej na zázrak jarního vánku
Jsi silný krásný, zjara až bude čas,procitneš v plné síle.
Zvláštní to melodie, která k mé duši proniká,
obavy z dlouhého spánku zahání , pokorně větve skláním,
ožiji vlahým váním.
Slibuji, budu tu pro všechny zas.

Moje poezie
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jana Šenbergerová
Dnes jme viděli květy "zlatého deště". Na balkoně nám kvetou jahody víc než v létě, ale přituhuje, snad se to překotné rašení včas zastaví.
Hana Rypáčková
Ano, stromy se ukládají k spánku.Ale kvetou lýkovce!Dnes jsem na to koukala.A moji vánoční se připravují taky..Jak je zbrzdím?
VANDA Blaškovič
...a sliby se mají dodržovat...naštěstí ! Soňo, krásné !
Dana Kolářová
Zvláštní melodie, která i k mé duši proniká, kouzelný jsi, strome v každé roční době.
Vladka Steinová
Ahoj, Soni, moc se Ti to povedlo,poslední věta příslibu se mi moc líbí.Poetické vyznní.Apropo, dnes pod okny od 4H zpívají ptáci, pučí stromy, příroda nejde dosud spát a to není moc dobré.
Lidmila Nejedlá
No na mne určitě máte, tak pište a básněte dál. Těším se, Soňo.
Soňa Prachfeldová
Děvčata díky, díky, je to m oje prvotina a ten strom focený v Č.Krumlově mě okouzlil, na Vás básnířky nemám, proto děkuji za Vaše slova.
Olga Štolbová
Soňo, úžasně poetické. Na zázrak jarního vánku si sice ještě dlouho počkáme, ale ten zimní spánek, kdy se sbírá síla, ten bychom také brali.
Jitka Chodorová
Krásné Soňo,taky miluji stromy,navíc slyším z vašich slov opravdu zpívat píseň proměny většiny stromů u nás.Díky.
Zuzana Pivcová
To jsi vyjádřila opravdu krásně, myšlenkově i poeticky.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...