Zapojte se do průzkumu, který poodhalí, jak jsou vybaveny domácnosti seniorů
FOTO: Sencor

Zapojte se do průzkumu, který poodhalí, jak jsou vybaveny domácnosti seniorů

5. 8. 2024

Jak jsou vybaveny domácnosti českých seniorů? Kupují si lidé v důchodu nové spotřebiče? Jaké nejčastěji? Zapojte se i vy do velkého průzkumu o vybavenosti seniorských domácností. Tři vylosovaní respondenti získají dárek -

Portál i60 společně s partnerem - společností Sencor - připravil velký průzkum o vybavenosti domácností českých seniorů. Jaké spotřebiče či pomocníky do domácnosti nejčastěji senioři kupují? Kolik peněz investují do vybavení domácností? Jaké produkty byste si v současné době nejraději pořídili vy?

 

Snímek obrazovky 2024-08-02 v 14.51.54.png

 

Zapojte se i vy do našeho průzkumu zde:
Vybavení domácností - průzkum

 

Ze všech vyplněných dotazníků vybereme losem tři respondenty, které společnost Sencor odmění krásným dárkem: automatickým mixérem na smoothie.

 

795b84d4-2efb-40e2-8ea7-882a15a6039d@w600.jpg

 

 

 

 

 

bydlení vybavení bytu
Autor: Redakce
Hodnocení:
(4.2 b. / 13 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Irena Mertová
8:29 Já taky...
ivana kosťunová
Z tohoto důvodu jsem nevyplnila.
Karel Maginot
Pozdrav všem na i60+. Jenom několik poznámek, proč třeba věková skupina 60 a více je považována za hlupáky. Nevadí, že se zřejmě jedná o placenou reklamu ... proto pod textem je podepsána redakce ... chápu, že někdo musí uhradit náklady spojené s tímto webem. V dotazníku vyplňujete celou adresu (každý tam určitě napíše podrobně celou, včetně PSČ jak je zvyklý/ zvyklá dělat celý život). Dále musíte vyplnit svůj email. Asi máte pouze jeden a ten je i pro soukromé účely. Já třeba pro objednávání on line samozřejmě používám zcela jiný Samozřejmě vyplníte i dotazník .... viz vaše diskuse zde. A je tam i malé lákadlo .. vylosujeme tři účastníky a dostanou dokonce mixer. A toto vše končí u nějaké společnosti (je to web s krásnými webovými stránkami). Takže provozovatel tohoto reklamního webu dostane nejenom peníze od zadavatele průzkumu, ale může další získaná data poskytovat pro další firmy, které je využijí pro svojí reklamu a marketing. Vše je zřejmě v pořádku a všichni zůčastnění jsou spkojeni. Jenom vám najednou začnou do soukromých mailů docházet různé nabídky anebo dokonce mail, kde bude třeba "koník" .. a ten potom zajistí přístup do vašeho adresáře a z vašeho mailu budete automaticky reklamu přeposílat dále. To je totiž dnešní realita. Na okraj, mladí to dělají také a daleko více. Bohužel jenom naše generace je oficiálně generací hlupáků, kterou každý napálí. Takže otázka pro naší generaci .. proč marketingovým společnostem dávat tuto příležitost. Víte GDPR je jenom jako byla v seriálu manželka detektiva Columbo. Všichni o ní mluví, ale nikdo jí nikdy neviděl
Marie Ženatová
Dotazník jsem také vyplnila
Alena Gebauerová
Některé otazky jsou nesmyslné. Co bych pořídila? Chybí nic z toho.
Jitka Hašková
Dotazník jsem nedokončila, nechápu, pro musím označovat věci, které mám a nechci - poslední otázka. V dotazníku není uveden např. elektrický sporák a konvice, které využívám nejvíc.
Hana Polednová
Dotazník odeslán
Jana Vargová
Vyplnila jsem a předpokládám, že budeme seznámeni s výsledky. :)
Jarmila Komberec Jakubcová
dotazník jsem vyplnila.
Danka Rotyková
Také jsem vyplnila, ale možná, že byla moje snaha marná. Proč na první dotazník navazoval další bez možnosti názorně ukončit ten první? Je to oblbování seniorů, škoda, příště se nezapojím.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.