Poděkování
FOTO: Libuše Juračková

Poděkování

21. 4. 2024

Chci poděkovat portálu i60 za možnosti, které nám starším nabízí.

Nepatřím mezi ty, kteří vzpomínají, nepatřila jsem mezi žáky, kteří lehce zvládali slohovou práci. Jdu stále dopředu a jen díky vám jsem zjistila, kolik pěkných vzpomínek mám uložených někde ve svém mozkovém úložišti. Jen je třeba najít tu správnou cestu a otevřít správnou zásuvku.

Nejedná se jen o možnost svoji vzpomínku napsat, ale i o rozhodnutí, zda si ji nechat uloženou u sebe v počítači, nebo se s ní podělit s ostatními a případně někdy čelit rozdílným názorům v diskusních příspěvcích. Ale i to patří k životu.

Náhodou jsem se před lety zapojila do vzpomínek do knihy Vzpomínkomat 2, také částečně do akce Paměť národa, Post Bellum a teď do i60 a těší mě to.

Přeji vám i sobě, abych se mohla na akcích i60 i nadále podílet.

Juráčková Libuše

 

 

 

 

 

 

aktivní senioři i60.cz
Hodnocení:
(5.1 b. / 24 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Libuše Juráčková
Děkuji za pěkná přání. J sem vlastně proti vám "začátečnice" a pokud si ještě na nějakou zajímavou událost ve svém životě vzpomenu, ráda se s vámi o ni podělí.
Daniela Řeřichová
Je hezké a nepříliš časté umět poděkovat, a to se Vám podařilo. Já íčku děkuji již pátým rokem a těším se na další. :-)
Marie Měchurová
Máte pravdu, až na Íčku jsem v sobě našla zálibu ve psaní. Vždy už se těším, co nového pro nás redakce vymyslí. Když se můj výtvor líbí ostatním, mám radost. Když ne, nevadí. Dělám to pro svoji radost. Tak ať se nám všem íčkařům daří!!
Jana Šenbergerová
A já vám přeji, ať se vám tu stále líbí. Jsem tu přes deset let a pořád ráda. ❤️

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.