Pozvánka pro Íčkaře: Strahovská knihovna a Emauzy - prohlídka
FOTO: Hana Polednová

Pozvánka pro Íčkaře: Strahovská knihovna a Emauzy - prohlídka

3. 11. 2022

Milí íčkaři,

ráda bych vás pozvala na setkání v Praze, v úterý dne 22. 11. 2022 v 10.00 hod. Zajistila jsem milou průvodkyni Alenu Radovou, kterou někteří z vás měli možnost poznat na komentované prohlídce Pražského hradu v lednu 2019.

Začali bychom prohlídkou Strahovské knihovny v areálu Strahovského kláštera v Praze 1, Strahovské nádvoří 1/132. Po zakoupení vstupenek bude prohlídka začínat přesně v 10.30 h. Mám potvrzeno, že budeme platit snížené vstupné.

Poté navštívíme Emauzy v Praze 2, Vyšehradská 49/320. Tam se dopravíme MHD, nemusíme být v určený čas. Budeme platit též snížené vstupné.

Za průvodcovskou službu vyberu peníze na místě já podle počtu účastníků.

Navrhuji sraz přímo na Strahovském nádvoří v 10.00 hodin.

Pro ty, kteří neznají cestu: z Hlavního nádraží metrem C na Muzeum a přestoupit na metro A na Malostranskou. Potom tramvají č. 22 na zastávku Pohořelec.

 

Těší se na vás
Hana Polednová

cestování Praha
Hodnocení:
(4.6 b. / 27 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Dana Hošková
Ráda bych se zúčastnila, pokud mi to vyjde.
Dagmar Bartušková
Hano, ráda se přidám.
Jaroslava Handlová
Hanko, děkuji za zajímavou nabídku. Hlásím se, ráda přijedu.
Jana Vargová
Hanko, výborný nápad. Všem účastníkům i účastnicím přeji krásné zážitky. V kanceláři budu na všechny myslet s tím, že snad na dalším výletě mi to vyjde.
Hana Polednová
Jindřiško a Aničko, moc děkuji. Dělám to ráda a hlavně mám tu možnost využit báječnou kamarádku průvodkyni. Jindřiško, hvězdičky neřeš, to se stává každému.
Hana Polednová
Martino, určitě s sebou kamarádku vezmi, Zapomněla jsem to napsat, je to i pro rodinné příslušníky a kamarády ičkařů.
Helena Votíková
Mám zapsáno. Hani jsi super. Dík
Libuše Heulerová
Hani, tak jsem se domluvila s Vlaďkou a pojedu taky.
Martina Růžičková
Hani, když tu čtu, že někteří berou kamarádku, mohu vzít s sebou taky jednu? Už delší dobu ji lákám na Íčko. :-)
Anna Potůčková
Hani také já Ti děkuji za pozvání. Když se něco organisuje pro více lidí vím jak je to náročné nejen na čas, ale také na psychiku. Měla jsem možnost to poznat při organizaci pobytu na sv. Hostýně. Proto Tě také moc obdivuji, že již po několikáté organisuješ setkání! A za to Ti patří opravdu hodně velké "děkuji" ! Ze své neúčasti se omlouvám, zatím platím plné jízdné a je před Vánocemi a finance jsou potřebné.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.