Svatý Hostýn, Holešov, Kroměříž
Všechny fotografie: Eliška Murasová

Svatý Hostýn, Holešov, Kroměříž

18. 5. 2022

Zdálo by se, že je to den jako každý jiný. Ale není!

Dnes začala rekonstrukce naši koupelny, a také rekonstrukce Barrandovského mostu, my naštěstí skončíme dřív.

Mám kupodivu spoustu času. Za dveřmi mého pokoje duní bourací a demoliční kladiva a nic není na svém místě. Vycházet se nedoporučuje ...

Sedím u počítače, probírám se fotkami a vzpomínám na nedávné setkání v Holešově, Kroměříži a na svatém Hostýně. Slyším zvony, jak odbíjejí čtvrt, půl, tři čtvrtě a celou. Procházím a obdivuji starou Křížovou cestu, Jurkovičovou Křížovou cestu i Cestu světla. Objevuji pro mě doteď neznámá místa. Kochám se. Potkávám se s lidmi z celé republiky, s mnohými se znám již déle. Hodně si povídáme, v autobuse budíme pozornost a v jednom kuse se smějeme…

Děkuji Majko a Aničko! Děkuji i vám všem zúčastněným, bylo to moc fajn.

Schválně, pojďte nakouknout, co všechno jsme stihli vidět.

 

cestování fotografování
Hodnocení:
(5 b. / 24 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Alena Vávrová
Na srazu jsem bohužel nebyla, tak další fotky také vítám a děkuji.
Helenka Vambleki
Díky, krásná dokumentace, dokonce jsem se našla na fotce, asi jsem tam opravdu byla a zbývá už jen těšit se na další setkáníčka
Eliška Murasová
Děkuji všem, už se těším, až se spolu zase někdy někde sejdem ...
Jana Šenbergerová
Eliško, jsem moc ráda, že ses i ty podělila, protože jsem tam nebyla. Ještě několik článků a další várka fotek a jako bych tam byla. Díky moc! ♥
Jitka Mošovská
Eliško, hezký májový výlet.
Eva Mužíková
Krátký nápaditý text a nádherné fotky. Tak se mi to líbí.
Martina Růžičková
Parádní fotoreportáž! :-)
Eliška Murasová
Děkuji za milé komentáře. Byla jsem našim třídenním výletem tak nadšená, že jsem se s váma musela podělit.
Hana Polednová
Eliško, děkuji za hezké fotky s popisky. Mohla jsem si znovu zavzpomínat na skvělé setkání s milými lidičkami. I když si tvořila tento příspěvek za hlučných a prašných podmínek, stálo to za to!
Naděžda Špásová
Eliško, výlet byl pěkný a fotky jsou toho důkazem. Nejsem věřící, ale kostely fotím taky ráda. :-)

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...