Fotoreportáž: Ohlédnutí za setkáním "íčkařů" na sv. Hostýně
Všechny fotografie: Marie Měchurová

Fotoreportáž: Ohlédnutí za setkáním "íčkařů" na sv. Hostýně

16. 5. 2022

V pátek 13. května 2022 se účastníci našeho setkání rozjeli do svých domovů plní nových dojmů a zážitků. Věřím, že všichni budeme vzpomínat na chvíle, které jsme prožili uprostřed milých lidiček, uprostřed historických míst a krásné přírody.

Pojďte si nad mými fotografiemi připomenout některé okamžiky tohoto íčkařského srazu.

 

 

 

 

 

cestování i60.cz
Hodnocení:
(5 b. / 28 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Anna Potůčková
Super fotoreportáž ze super milého setkání na které ještě velmi dlouho budu vzpomínat. A určitě nejen já, ale i mnozí další kdo tyto krásné chvíle prožil.
Dana Puchalská
Moc krásné fotografie.
Miroslava Hrbáčková
Díky za krásné setkání, v krásném prostředí s milými íčkaři. Pěkné fotky.
Eliška Murasová
Maruško, perfektní průřez naším putováním. Povedené po všech stránkách. Díky!
Eva Mužíková
Jednou větou - nádherná fotodokumentace.
Alena Tollarová
Maruško, díky za Tvoje nasazení při organizaci srazu, na kterém nechyběl ani pan starosta Holešova. Byl to frčák a bylo to fajn, už dlouho jsem se tak nenasmála a mám spoustu vzpomínek na místa, na která bych se bez íčka nepodívala.
Marie Seitlová
Další krásná vzpomínka na úžasný sraz.
Dana Hošková
Krásné fotky a krásné vzpomínky.
Soňa Prachfeldová
Maruško vaše úsilí s Aničkou přineslo krásné zážitky všem.
Daniela Řeřichová
Maruško, věnovaly jste s Aničkou organizaci íčkařského setkání mnoho času a energie, což se promítlo v báječné atmosféře, která po celou dobu vládla. Já jsem sice navštívená místa znala, ale ale v tak milé společnosti mělo poznávání pozoruhodností Kroměřížska neopakovatelné kouzlo. Jak už jsem psala na chat, už teď se mi po vás všech stýská. :-)

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.