Fotoreportáž: Ohlédnutí za setkáním "íčkařů" na sv. Hostýně
Všechny fotografie: Marie Měchurová

Fotoreportáž: Ohlédnutí za setkáním "íčkařů" na sv. Hostýně

16. 5. 2022

V pátek 13. května 2022 se účastníci našeho setkání rozjeli do svých domovů plní nových dojmů a zážitků. Věřím, že všichni budeme vzpomínat na chvíle, které jsme prožili uprostřed milých lidiček, uprostřed historických míst a krásné přírody.

Pojďte si nad mými fotografiemi připomenout některé okamžiky tohoto íčkařského srazu.

 

 

 

 

 

cestování i60.cz
Hodnocení:
(5 b. / 28 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Martina Růžičková
Moc pěkná fotoreportáž. :-)
Hana Čadová
Hezký článek, krásné fotky. Na Hostýně a v Kroměříži jsem byla týden před vaším setkání. Morava je krásná zem.
Jana Šenbergerová
Mám radost, že jste si sraz hezky užili a děkuji za to, že mám možnost aspoň si o něm počíst a prohlédnout si fotky, které mluví za všechno.
Marie Novotná
Tolik krás,je mi moc líto,že jsem opravdu nemohla,a to nejen ze zdravotních důvodů. O to víc mne těší články a fotečky ze srazu. Vše bylo perfektní,jak je vidět.
Libuše Heulerová
Maruško, bezva prezentace setkání...seš moc šikovná a ještě jednou dík!!! Bylo to moc a moc krásný!
Naděžda Špásová
Marie, fotky jsou jako vždy super. Je vidět, že se vše povedlo na 1 s *****.
Jitka Mošovská
Maruško, bylo to moc fajn, děkuji tobě, manželovi, Aničce a Vlastě za provedení ve vašem kraji a pohoštění. Nejvíce se mi líbil pobyt na sv. Hostýně.
Hana Polednová
Maruško, díky za článek a fotky. Vrátila jsem se vzpomínkami na báječné setkání a na místa, která jsem dosud neznala. Asi už bych je sama ani nenavštívila. Jsem šťastná, že jsem mohla Hostýn a okolí poznat s milými přáteli a už se těším na další setkání. Děkuji Ti za skvělou organizaci a milé pozvání do vašeho kraje.
Blanka Lazarová
Bezva organizace, příjemné prostředí, příjemní lidé, nechyběla legrace. Co víc bychom si mohli od setkání přát. Možná těšit se na další. Maruško, pěkná fotodokumentace, díky za všechno.
Hana Rypáčková
Díky, jako bych tam byla s vámi...

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...