Stánek splněných přání

Stánek splněných přání

23. 12. 2012

U stánku
splněných přání,
tam, kde je
všechno k mání,
tam chtěla
bych prodávat
a radost rozdávat.

Chtěla bych nabízet
hodně zdraví,
a taky
trochu štěstí,
a velkou dávku lásky,
jak každé přání praví,
když Vánoce se slaví.

P.S.: To ostatní přece přinese Ježíšek!

Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jitka Chodorová
Děkuji všem,vám,pane Jiří musím podvrdit,že opravdu ráda dávám a to nejen hmotné věci,ale hlavně lásku,zdravíčko bych dala každému,kdo ho potřebuje,ale tady moje chtění prostě nestačí,vám přeji krásné prožití Vánoc a spokojenost.
Jiří Libánský
Máte hezké myšlenky. A bez ohledu na dokonalost verše, ta myšlenka v básni vždy je. A to je hlavní a podstatné. Proto je tak milé tu Vaši tvorbu číst. Když jsem četl tuto báseň, napadlo mne nové originální slovo. Místo prodavačka, tak "rozdávačka". Toto slovo jsem vymyslel a věnuji Vám ho. Podílela jste se na jeho vzniku a hodí se k Vám. :-)
Olga Štolbová
Jitko,moc hezké,plnit přání je vlastně velké štěstí. Přeju všem krásné svátky.O.
Zuzana Pivcová
Jo, a hlavně bys rozdala, což děláš už teď. Je to fajn, ale mezi obdarované zahrň i sebe.
Zuzana Pivcová
Jo. a hlavně bys rozdala, to děláš už teď.
Zuzana Pivcová
Ty malý Ježíšku, určitě bys všechno rozprodala, ale měla by sis schovat trochu pod pultem pro sebe, Jíťo!

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...