Cesty 3
Úvodní foto: Věra Ježková

Cesty 3

16. 11. 2021

Tentokrát vás zvu na své cesty podzimní. A připojuji opět několik citátů.

„Co ti stojí v cestě, to je její součástí.“ Marcus Aurelius, císař Římské říše (121 –   180)

„Mezi okem a srdcem existuje cesta, která nevede přes rozum.“ Gilbert Keith Chesterton, anglický romanopisec (1874 – 1936)

„Úspěch sestává z cesty od nezdaru k nezdaru bez ztráty nadšení.“ Winston Churchill, britský politik (1874 – 1965)

„Když najdete svou cestu, nesmíte se bát. Musíte mít dostatečnou odvahu dělat chyby.“ Paulo Coelho, brazilský spisovatel (1947) 

„Myšlení chodí různými cestami. Podezřívám ho, že nechce potkat lidi.“ Stanisław Jerzy Lec, polský spisovatel (1909 – 1966)

Zdroj: https://citaty.net/citaty-o-ceste/

 

Foto:

1 – 14: Praha
15 – 19: Kolínsko
20 – 22: Vysočina
23 – 33: Litoměřice a České středohoří

 

 

 

cestování fotografování
Hodnocení:
(5.1 b. / 20 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Martina Růžičková
Věro, moc hezké cesty podzimem.
Eva Mužíková
Věrko, opět moc hezké fotky.
Jindra Hubačová
Věro, děkuji, moc prima citáty a krásné fotky!
Hana Šimková
Duše je nejšťastnější na cestě.
Naděžda Špásová
Hezké fotky, ono se říká, že cesty páně, jsou nevyzpytatelné. A řeknu ti, Věrko, že fakt jsou.
Jan Zelenka
Moc pěkné, Věrko. Fotky i citace. Některé z těchto cest jsme absolvovali spolu. A bylo to cestování příjemné. Já sice nemám připravené fotky z cest, ale zato úvahu o cestách i necestách, kterou bych rád sem vložil.
Jana Kollinová
Z nabízených citátů mě zajal: „Mezi okem a srdcem existuje cesta, která nevede přes rozum.“ Gilbert Keith Chesterton, anglický romanopisec (1874 – 1936)
Jana Kollinová
S dovolením se připojím k diskuznímu příspěvku Daniely. Vnímám téma cesty mnohdy v limitech: " Vznik a zánik." Vše co mě dosud potkalo přijímám s pokorou a s díky MATCE PŘÍRODĚ a s díky všem, kteří mi zprostředkují nádherné zážitky vizuální, literární. Kompletuji je s vlastními vjemy. Líbí se mi úvodní fotografie, cesta podzimním lesem, zdánlivě ukončená možnostmi fotoaparátu, ale stále otevřená pro ty, kteří chtějí pokračovat.
Daniela Řeřichová
Cesty jsou vděčné téma filozoficky, literárně, výtvarně. Pěkné fotografie, Věro, díky.
Jitka Hašková
Bezvadné citáty a prima fotky. Díky.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.