Letní soutěžení na portále i60. Jak to všechno dopadlo? Tady jsou vítězové
V Beskydech. FOTO: Jan Raška

Letní soutěžení na portále i60. Jak to všechno dopadlo? Tady jsou vítězové

27. 9. 2021

Letošní léto je definitivně za námi. Jaké bylo? Pro mnohé naše čtenáře radostné a plné aktivit. Ostatně, svědčí o tom i příspěvky a fotografie v našich soutěžích.

Letní soutěžení na portále i60 se rozhodně povedlo. V průběhu celého léta jsme si mohli číst celou řadu vašich prázdninových zážitků a příběhů o vašich ativitách a prohlédnout si hezké fotografie ve fotosoutěži.

Ale vy jste už určitě zvědavi, jak to všechno dopadlo. Tady jsou vítězové jednotlivých soutěžních témat.

 

Moje aktivní léto 2021

Dana Onderková - Prodej zmrzliny
Jana Hošková - Moje aktivní léto s vnoučaty
Jan Zelenka - autorské čtení v parku V.H.

 

Letní mňamka

Anna Potůčková - Ostružinový řez
Dana Kolářová - Rychlovky
Miloslava Richterová - Mňamka ovocná

 

Fotosoutěž léto 2021

Elena Valeriánová - Ranní louka.JPG
Elena Valeriánová - Ranní louka

Miluše Hasenohrlová - A dvě jsou vzadu.jpg
Miluše Hasenohrlová - A dvě jsou vzadu

Lenka Měkotová - Letní kytička pro potěšení.jpg
Lenka Měkotová - Letní kytička

otakarek-tankuje-natural.JPG

Alena Tollarová - Otakárek fenyklový

Václav Hronek - Loučení se s létem.jpg
Václav Hronek - Loučení s létem

 

Moje nezapomenutelné prázdniny

Připomínáme ještě jednou již vyhlášené vítěze další letní soutěže na téma "nezapomenutelné prázdniny".

Blanka Lazarová: Zahraniční brigáda
Dana Kolářová: Seno na vodě
Alena Velková: Rodinný sjezd

 

A jak jsme slíbili při vyhlašování soutěží, vybrali jsme celkového vítěze všech letních soutěží, který obdrží od redakce chytré hodinky. Je jím paní Danuše Onderková za krásný a milý příspěvek: Moje aktivní léto - prodej zmrzliny, který si určitě také přečtěte.

Gratulujeme všem vítězům a děkujeme všem čtenářkám a čtenářům, kteří se aktivně do našich soutěží zapojili. Mohli jsme tak poznat nejen zajímavé kouty naší republiky, ale také seznámit se s nejrůznějšími aktivitami, které váš seniorský život provází. Soutěžení na portále i60 určitě nekončí. Proto dál sledujte portál i60. Pište, foťte, bavte se s námi!

Přejeme hezké podzimní dny. Tahle země není jenom por mladý!

 

 

 

 

 

čtenáři Soutěž: Aktivní léto 2021
Autor: Jan Raška
Hodnocení:
(5 b. / 39 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Šárka Nováková
Gratuluji vítězům.
Miloslava Richterová
Pěkná soutěž, bylo příjemné se zapojit. Děkuji redakci za nabídnutá témata a také všem, kteří do toho šli, není důležité vyhrát, ale zúčastnit se, a díky i těm, co četli nebo bodovali. Bylo prima léto, mějme pěkný podzim :-)
Jana Kovářová
Gratuluji všem výhercům, jste šikulky:)))))
Lenka Měkotová
Děkuji za blahopřání, gratuluji autorům vítězných článků a fotografií. Díky redakci i všem zúčastněným.
Libuše Křapová
Gratuluji všem, kteří se soutěží zúčastnili. Vítězům dvakrát :-)
Jana Šenbergerová
Blahopřeji!
Eva Mužíková
Já si myslím, že nemá li naše hlasování vliv na výběr vítězných snímků a rozhoduje li " jen" redakce, tak je pro výhru jen okrajové. Nedovolím si tvrdit, že zbytečné.
Alena Švancarová
Paní Danušce moc gratuluji,její článek byl okouzlující a je dobře,že je to realita ne jen vymyšlené.Hodně zdraví přeji.
Elena Valeriánová
Maruško Měch., myslím si, že poražený není nikdo. Všichni jsme vítězové, už jen proto, že se zapojujeme a nejsme leniví stařečci. Nadi, já myslím, že to h!asování ničemu neuškodí.
Naděžda Špásová
PS. Ještě se vrátím k Fotosoutěži. Jedno nechápu, proč se hlasuje, když se na počet hlasů nehraje? Ono je to asi trochu o něčem jiném, zase jsem se poučila.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.