Fotoreportáž: První letní ráno
FOTO: Anna Čípová

Fotoreportáž: První letní ráno

24. 6. 2021

Letošní léto začalo 21. června v 5.31 hodin. A začátek se opravdu vydařil, možná až moc. Od samého rána bylo velmi teplo a slunce zářilo jako o závod. Z domova jsem vyrazila před šestou hodinou, asi hodinu jsem fotila kytky a potom zamířila na nákup do Lidlu. Během cesty jsem fotila vše, kde jsem zahlédla modrou barvu.

Připravila jsem „modrou“ fotoreportáž a třeba si po jejím zhlédnutí řeknete, že modrá je dobrá.

Přeji krásné letní dny a fotografům dobré světlo.

fotografování příroda
Hodnocení:
(5.3 b. / 20 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jaroslava Handlová
Aničko, mám ráda písničku Modrá je dobrá, a k tomu výborná Tvoje fotoreportáž je příjemným pohledem do začátku léta.
Anna Čípová
Děkuji za milé komentáře. Elen, tvůj nápad se mi velice zamlouvá, jsem jak posedlá. Právě dnes mám "hnědou" neděli. Ali T., neumím na tvoji otázku ohledně návleků u holčičky odpovědět, Ale malá slečna nebyla přímo ve vozíku. Přeji barevné léto.
Elena Valeriánová
No není to krásně veselé, takto objevovat svět. ******
Soňa Prachfeldová
Modrá je dobrá, jako toto dílko.
Alena Vávrová
Aničko, dobrá fotoreportérská práce na téma "modrá je dobrá". I mně se ta barva moc líbí.
Alena Tollarová
Podle názvu jsem nepoznala, že se jedná o další díl reportáží na téma barvy, leč první pohled na fotky byl jasný. Líbí se mi předposlední s mnoha odstíny modré. U poslední s holčičkou v nákupním vozíku se ptám - jestlipak měla návleky na botičkách, ve kterých běhá venku? Tenhle novodobý zvyk dávat děti do vozíků, kam se dávají potraviny, se mi totiž vůbec nelíbí, i když jistě namítnete, že přece je všechno zabalené.
Martina Růžičková
Parádní modré postřehy s bezva slovním doprovodem :-)!
Blanka Lazarová
Aničko, chválím modrou, moji oblíbenou. Pěkné. :-)
Naděžda Špásová
Dobře zvolená fotoreportáž.
Jitka Hašková
Aničko, krásná a vtipná fotoreportáž.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 19. týden

V pátek 10. května startuje Mistrovství světa v hokeji, jehož pořadatelem je Česká republika. Vědomostní kvíz se tedy bude tento týden věnovat hokeji.