Fotoreportáž: První letní ráno
FOTO: Anna Čípová

Fotoreportáž: První letní ráno

24. 6. 2021

Letošní léto začalo 21. června v 5.31 hodin. A začátek se opravdu vydařil, možná až moc. Od samého rána bylo velmi teplo a slunce zářilo jako o závod. Z domova jsem vyrazila před šestou hodinou, asi hodinu jsem fotila kytky a potom zamířila na nákup do Lidlu. Během cesty jsem fotila vše, kde jsem zahlédla modrou barvu.

Připravila jsem „modrou“ fotoreportáž a třeba si po jejím zhlédnutí řeknete, že modrá je dobrá.

Přeji krásné letní dny a fotografům dobré světlo.

fotografování příroda
Hodnocení:
(5.3 b. / 20 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Anna Potůčková
Aničko není co dodat, vše je tu již napsáno. Modrá je dobrá, u Tebe na fotkách je však výborná!
Dana Puchalská
Víc než zajímavé fotky.
Daniela Řeřichová
Originální fotografie z každodenního života a vtipné popisky. Moc děkuji.
Eva Mužíková
No vida, další počin. Na první pohled trochu " chladný", ale modrá už někdy tak působí. Povedlo se Aničko, umíš se dívat. Mám radost, že se stále objevují další a další fotoreportáže na barevné téma... jsme super parta:)))
Jana Šenbergerová
A aby byla zachována míra, také fotografa Vladimíra. Ten tady často nebývá, snad se před námi neskrývá. Chybí mi tady jeho fotky. Kampak ho odnesly toulavé botky?
Jana Šenbergerová
Nejen modrá je dobrá, i naše Anička je taková. Do Rožnova přejeme léto jako malované a počítáme s tím, že mnohé z jeho krásy uvidíme i na íčku, protože tam máme fotografku Aničku. :-)
Jindra Hubačová
Aničko , krásná letní fotoreportáž. Děkuji a přeji Tobě i Vladimírovi další krásné letní dny.
Zuzana Pivcová
Aničko, to je opravdu reportáž. Moc hezké a různorodé snímky.
Hana Rypáčková
Aničko, modrá je dobrá. Povedlo se...

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.