Červený červen – fotoreportáž
FOTO: autorka

Červený červen – fotoreportáž

19. 6. 2021

Před pár dny vyšla na zdejším webu fotoreportáž Eleny Valeriánové „Když se červen ČERVENÁ“. Všechny fotografie měly společné téma – červenou barvu. V závěru zazněla výzva - A kterou barvu si vyberete vy?

Ať jsem přemýšlela, jak chtěla, nakonec mi vždycky vyšla zase červená. Však tato barva je obsažena i v názvu měsíce, v němž se jaro přehoupne v léto. Červenou sukýnku v šatníku nemám, ale dlouhá léta jsem si vlasy barvila na jahodově červenou. Když mě přestala bavit a chtěla jsem změnu, manžel protestoval. Argument, že mě dobře vidí na dálku, byl pádný, že?  

Červené barvy je všude plno. Stačí vyjít ven a dívat se. Pokusila jsem se navázat na Elenu a pověsila fotoaparát na krk. Máte-li chuť, pojďte se se mnou projít červnovým Podřipskem a podívat se, jak jsem červenou nitku uchopila a fotografiemi ji propletla já.  

Děkuji Eleně za nápad a vám všem za pozornost a shovívavost.

A kdo bude v barvách pokračovat?

fotografování Moje barva Můj příběh
Hodnocení:
(5.1 b. / 19 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jindra Hubačová
Krásné fotky, ale barvu červenou mám ráda jen v přírodě a na zahradě.
Soňa Prachfeldová
Červen se nám chýlí ke konci , pojďme ještě obdivovat jeho barvy.
Marie Novotná
Červená krása kolem Roudnice .Viděla jsem na vlastní oči, na dálku je to hezké ,ale ty Tvoje fotky jsou detailnější a parádnější.
Anna Čípová
Při prohlížení fotogalerie jsem si broukala písničku od Suchého a Šlitra" Zčervená". Ali, dík za pěknou chvilku při prohlížení tvé "červené" fotoreportáže,
Blanka Lazarová
Álo, nezklamalas,..... máš to moc pěkný.
Alena Velková
Super nápad a super fotky !!!
Jitka Hašková
Moc prima. Je vidět, že i na téma jedné barvy se dá vytvořit mnoho různých věcí. Bezva.
Eliška Murasová
Zářivé, veselé, fajnové pokoukání.
Zuzana Pivcová
Červenou barvu mám ráda, ale na oblečení jsem ji měla minimálně, v domácnosti také dost málo. Tvůj článek je moc hezký, barvitý. Asi už jsem se někde zmiňovala, že jsem měla zhruba desetiletí oranžové barvy. Ale fotky bych už dost těžko sháněla.
Eva Mužíková
Povedené, vtipné, náladové:)))

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.