Háčkovaná móda na léto
Ilustrační foto: pinterest.com

Háčkovaná móda na léto

10. 7. 2019

Barevné bavlnky, háček, šikovné ruce. Tato trojkombinace zajišťuje v současné době mnoha starším dámám nekonečný obdiv jejich vnuček. V módě jsou totiž háčkované součásti oblečení.

Zejména v létě mohou z obyčejné halenky udělat skvost a mladé vyznavačky takzvaného boho stylu to dobře vědí.

Podobné oblečení s háčkovanými vsadkami se prodává ve středomořských přímořských letoviscích. Jde o různé haleny či tuniky určené k nošení na pláž. Čím výraznější, tím lepší. Stačí se rozhlédnout v obchůdcích v Řecku, Španělsku či Itálii a mnohé ženy zírají: Jé, tohle bych svedla levou zadní, to je přece normální háčkování.

A pak probíhají rozhovory s vnučkami: Opravdu se ti to líbí? Ty za to chceš dát dvacet euro?

Je to super, babi, tohle teď frčí.

Takové háčkování ti udělám za pár večerů.

Fakt? A svedla bys i tašku?

Tak tady je malé potvrzení toho, že háčkování je věčné a přes různé vlny oblíbenosti a neoblíbenosti je nyní právě na vrcholu. A také jde o ukázku toho, že vůbec nemusí jít jen o módu pro mladé. Volnou tuniku či halenu s nějakou tou háčkovanou ozdobou přece mohou nosit ženy v každém věku.

móda
Hodnocení:
(4.8 b. / 10 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Margita Melegova
Pekne, je videt, ze se moda hackovani a pleteni vraci.
Dana Puchalská
Ty tašky jsou super. Podobnou mi kdysi uháčkovala kamarádka. Byla inspirovaná módní vlnou na Bertramce. Já bohužel háčkování neovládám.
Anna Potůčková
Háčkované věci se mně moc líbí a je jedno zda je to oblečení či doplňky.
Marie Doušová
V mládí jsem si ,háčkovala letní šaty na ramínka, plavky, kabelky ,kabátky a vždy to mělo veliký úspěch. Nikdo neměl takový model.Dnes už ani neháčkuji ,ani nepletu ,neboť mě bolejí klouby.
Věra Ježková
Kdysi dávno jsem si uháčkovala tmavomodré froté tričko s krátkým rukávem. Jinak jsem radši pletla. Líbí se mi tašky.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.