Když je leden jako duben
Foto: autorka

Když je leden jako duben

2. 2. 2019

Předposlední lednový den roku 2019 se vyloupl z noční tmy do krásného slunečního rána. I když bylo ráno mrazivé, den byl teplý a slunce svítilo jako na jaře. Místo ledna tu byl rázem duben.
Vydali jsme se přidat nějaké kilometry Do stovky a udělat něco pro zdraví a hlavně nachytat nějaké sluneční paprsky.

Přikládám z procházky fotky, tak jak jsem je nafotila cestou z Mikulovic, kolem letiště, přes Novou Ves a následně Hradec. Cesta nás přivedla k řece Bělé a domů zbývaly poslední 2 kilometry. A pak mě začal bolet zub. Ach, jo.

Soutěž Do stovky
Hodnocení:
(5 b. / 18 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Eva Mužíková
Kamenný most a kouzlo stromů, nádhera.
Soňa Prachfeldová
Jako vždy, jsi Elenko šikovné děvče , chválím ,
Lenka Hudečková
Eli, krásné fotky, když je vyvedený den, tak je to super :-). U nás pršelo a teď se do toho přidal sníh, je na nule, docela hnus. Zítra snad bude lépe, chystáme se na výlet... *****
Alena Vávrová
Líbí a moc! U nás bylo 31.01. také krásně a také jsme si vyšli do přírody. Naštěstí mě zub bolel až včera. Dnes už je to OK ;-) .
Naděžda Špásová
Pěkné *********.
Olga Štolbová
Líbí, líbí ********* ♥
Zuzana Pivcová
Moc hezká procházka. A orámované fotky s komentáři nemají chybu!
Marie Seitlová
krásná fotoprocházka do stovky.
Dana Puchalská
Nikdy jsem tam nebyla, ale teď jsem se tam krásně prošla diky skvělé fotogalerii. Děkuju.
Hana Nováková
děkuji za krásné skoro jarní toulání

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.