
Ilustrační foto: pixabay.com
Psí smutek je dojemný a tajemný
24. 1. 2019Co se děje v hlavě psa, který ztratí svého nejbližšího člověka? Truchlí? Trápí se? Jak dlouho? Zapomene na svého pána nebo se mu vybavuje už navždy? Čas od času se podaří zdokumentovat příběh ukazující, že psi jsou schopni velmi silných emocí, které jsou totožné s těmi, které při ztrátě blízké osoby prožívají lidé.
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní
příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke
konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv
vulgarismy.
Pro vkládání příspěvků do diskuze se musíte přihlásit
Karel Boháček
24.1.2019 17:43
...ano jsou známy tyto případy, ale každý kynolog Vám řekne, že pes si velmi rycle zvykne na nového majitele. I já jsem navštívil mnoho útulků, kde byli pejsci po zemřelých majitelích a snad všicni si zvykli a měli rádi nového majitele.
Zpět na homepage Zpět na článek
Doporučujeme
Články z Drbna.cz
Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.
Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:
- Váš nejnovější článek
- Nejnovější komentáře k vašim článkům
- Nové vzkazy od přátel
- Nové žádosti o přátelství
JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí.
Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden
Od 5. dubna se otevřely dveře pro návštěvníky hradů a zámků ve správě Národního památkového ústavu. Tématem vědomostního kvízu tohoto týdne budou právě státní hrady a zámky.
AKTUÁLNÍ ANKETA