Pozvánka na výlet na Říp
Foto: autorka

Pozvánka na výlet na Říp

20. 10. 2018

Blíží se sice závěr října, ale počasí stále svědčí výletům. Domluvily jsme se při posezení po středeční besedě s paní Dietlovou, že bychom si ještě letos vyšly na Říp. Těm, kdo z vás by se chtěl přidat, je určena tato pozvánka.

Datum výletu: úterý 30. října 2018

Rychlík z Prahy R 690:

odjezd z Hl. nádraží v 8.51 hod, odjezd z Holešovic v 9.00 hod, příjezd Roudnice v 9.43 hod

Os. vlak z Ústí n. L.: odjezd z hl. nádraží v 9.02, příjezd Roudnice v 9.47 hod

Transfer z nádraží do výchozího bodu pod Řípem je zajištěn.

Nahoru se můžeme loudat, jak dlouho budeme chtít a stejně tak zpátky dolů.

Odvoz do Roudnice, kde bychom mohly posedět v Zámecké restauraci na náměstí, je opět zajištěn.

Takže, kdo by měl zájem, ozvěte se. Nebo překvapte a objevte se na nádraží při příjezdu vlaků. Těším se na všechny!

Co Mohamedu Mekka, to Čechu Říp.

Hodnocení:
(5 b. / 10 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Anna Čípová
Neváhejte, Alena je výborný průvodce. Jsem ráda, že právě s ní jsem na Řípu byla.
Dana Puchalská
Já budu ten den na diabetologii. Ale budu na vás všechny o to víc myslet. Hezký výlet a pěkné počasí všem. A těším se na fotografie.
Eva Krausová
Omylem jsem dala na mobilu 4* místo 5. Mohl by to být super výlet.
Jitka Hašková
Opakuji, že se hlásím.
Jana Šenbergerová
A já zas budu jen tiše závidět ... :-)
Elena Valeriánová
A já bych se ráda přidala, kdybych byla blíž. Takto jen zdravím do dálky a přeji krásný vylet. A velebím zajišťovací jednotku Zbyňka!
Naděžda Špásová
Hezky si to užijte. Já mám tyhle výlety zakázány. Moje tlustá noha chodí na RHB. Naštěstí Říp znám, tak mi to nebude tak líto.
Hana Rypáčková
Moc ráda bych šla, ale budu o prázdninách hlídací babička .

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.