Fotoreportáž: Plzeň mýma očima
Foto: autorka

Fotoreportáž: Plzeň mýma očima

14. 6. 2018

Plzeňské setkání íčka je už nevratná  minulost. Něco se povedlo, něco méně, přesto jsme si Plzeň skoro všichni užili. Je nás hodně, co mačkáme spoušť fotoaparátu, a tak je zde i spousta krásných památečních fotografií. Přesto vám nabídnu Plzeň mýma očima. Jesenická pětka si pobyt v Plzni prodloužila do úterý. Několikrát jsme pořádně zmokli, ale náladu jsme si ničím zkazit nenechali. Natož počasím, to je na nás krátké, jsme přece z jesenických hor.

cestování
Hodnocení:
(5 b. / 16 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Eliška Murasová
Elenko, byla jsem ted mimo počítač, tak se konečně mohu podívat na vaše setkání.Hezky si přiblížila amosféru.Fotky móc povedené s vtipnými texty. Jako bych se zúčastnila, díky!
Jitka Mošovská
Před týdnem nám bylo fajn.
Jaroslava Handlová
Pestrá a úsměvná fotoreportáž, stejně jako celé setkání. Díky, Elen.
Soňa Prachfeldová
Elenko - super !
Jana Šenbergerová
Hani, myslím, že všichni měli možnost vidět všechno, i když ne současně. Spolu jsme se krásně potili a brblali, ale protože už jsme (většinou) ostřílení íčkaři, blahosklonně jsme se nad problémy povznesli. Za nás dva mohu prohlásit, že jsme velmi spokojení, že jsme se zúčastnili dalšího zajímavého setkání. Je dobře, že nejsou všechna stejná, protože i my jsme různí. A jak už jsem psala níže, těšíme se na další. :-)
Hana Práglová
Já na akci nebyla.Příspěvek i fotky jsou parádní.Škoda jen toho,že mnozí účastníci toto všechno nemělo možnost vidėt...
Libor Farský
Také oceňuji "Slavnosti volů" !!!
Lidmila Nejedlá
Zdravím veselé sympaťáky z Jesenice. Pěkná dokumentace
Jiří Hudeček
Nádherné fotky...děkuji
Hana Polednová
Elenko, nádherné fotky i popisky. Hezky si zdokumentovala celé naše setkání včetně cesty z domova i zpět. Jsem moc ráda, že jsem tebe i Honzu konečně poznala osobně.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...