Fotoreportáž: Plzeň mýma očima
Foto: autorka

Fotoreportáž: Plzeň mýma očima

14. 6. 2018

Plzeňské setkání íčka je už nevratná  minulost. Něco se povedlo, něco méně, přesto jsme si Plzeň skoro všichni užili. Je nás hodně, co mačkáme spoušť fotoaparátu, a tak je zde i spousta krásných památečních fotografií. Přesto vám nabídnu Plzeň mýma očima. Jesenická pětka si pobyt v Plzni prodloužila do úterý. Několikrát jsme pořádně zmokli, ale náladu jsme si ničím zkazit nenechali. Natož počasím, to je na nás krátké, jsme přece z jesenických hor.

cestování
Hodnocení:
(5 b. / 16 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Alena Tollarová
Díky fotkám poznávám, co všechno bylo v Plzni k vidění a nestačím se divit. Zachytila jsi to, jak je Tvým zvykem, moc krásně.
Eva Mužíková
Eleno, díky za ojedinělé snímky.
Anna Čípová
Elenko, děkuji moc za přiblížení setkání, kde jsem chtěla být, ale netroufla jsem si na cestování v parných dnech. Máš krásné záběry, vtipné popisky a já mám pocit, že jsem tam s vámi byla. Ještě jednou děkuji.
Elena Valeriánová
Děkuji za hezká slova. Jsem ráda, že se vám fotky líbí, protože jich je tady z Plzně opravdu hodně. Libore máš mail. Miluško, to opravdu nejsem, ale ráda bych byla, hihihi (to je jako smích) :-)
Dagmar Bartušková
Eleno, bylo mi s vámi krásně. Honza Ti tu kávu osladil o trochu víc... :-) Krásné fotečky. Pozdravuj! ;-)
Libor Farský
Elenko, to je paráda! Z dovolením si vypůjčím do některého svého dalšího článku obrázek s psíkem dscn1005-1.jpg, ju?
Naděžda Špásová
Elen, krásné fotky, proti tobě nemám šanci. Jsem moc ráda, že jsme se potkaly osobně, fakt moc. :-)
Alena Vávrová
Elenko, vše již bylo napsáno - je to prostě supééér repo a já Ti děkuji.
Danuše Onderková
Elen, to nemá chybu. Super fotky.*****
Jana Šenbergerová
Jo, a ten "upolín" na vodě, to je stulík žlutý. :-)

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.