Fotohádanky /1
FOTO: autorka

Fotohádanky /1

28. 6. 2017

Úvodní květ rebarbory už jste uhodli, mám pro vás několik dalších hádanek. Pokuste se tipnout, co to je. A ať nemusíte dlouho čekat na vyluštění,  najdete ho dole. Ale nerolujte dolů hned :-)

 

1a

1

 

 

 

2a

2

 

3a

3

 

4a

4

 

5a

5

 

img-7385-1.jpg

 6

 

 

Chodím, chodím po bytečku

semtam vyblejsknu fotečku.

Třeba máku kuličky,

ať namáhají hlavičky.

A kdo všechno dohádal,

sroluj dolů o kus dál

 *

*

*

*

*

img-7443-2.jpg   img-7389-2.jpg    img-7332-1.jpg  

 

 

img-7343.jpg    img-7362-4.jpg   img-7386.jpg

 

A teď už určitě víte: ovocný čaj, celer, amarant, petržel, rebarborový kompot, křehký plátek

 

 

 

 

 

Fotohádanky
Hodnocení:
(5 b. / 4 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Helenka Vambleki
Lidmilko, perfektní odpovědi. Dávám jedničku s hvězdičkou a ještě červený puntík :-)
Lidmila Nejedlá
Na první pohled: Hovězí maso s lojem, plesnivý chléb, pavoučí vajíčka, po bitvě s tygrem, špargl, překynuté těsto.
Anna Čípová
Je to ostuda, ale neuhodla jsem nic. Heli, super.
Jana Šenbergerová
Pěkné! poznala jsem jen rebarboru, ten čaj mě nenapadl. Celer a petržel, to moje ostuda, denně mi projdou rukama, amarant znám jen ze záhonku s květinami a jako mouku, zrna jsem takhle neviděla a křehký plátek už dlouho také ne. :-)
Naděžda Špásová
Je tam rebarbora, nějaká luštěnina, kaše, možná detail kořenů petržele. Jdu rolovat, tak něco jsem trefila. Neopravovala jsem.
Jitka Hašková
Poznala jsem akorát tu rebarboru. Líbí se mi to moc.
Lenka Hudečková
Tak já nevím, ten druhý odhaduji na sušená rajčata v olivovém oleji, další nevím, pak vidím dobře ocucané pecky z třešní :-), další zase nevím, pak je to nakrájená rebarbora, poslední netuším, vypadá to jako ...nevím...
Zuzana Pivcová
Mně ta dvojka jde jako krupicová kaše se skořicí??? A trojka vařená pohanka. Nebo jsem to neměla prozradit??

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.