Čáry máry fuk a je tady Bublifuk

Čáry máry fuk a je tady Bublifuk

3. 9. 2016

Na parníku vyzkoušíme,

něco zase vyfotíme 

a nám je to fuk

ťuky, ťuky, ťuk.

Na zdraví!

fotografování i60.cz
Hodnocení:
(5 b. / 9 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Eva Krausová
Hlavně, že jste si to užily. Mám dotaz k fotu pro štěstí - to je na Karlově mostě? Znám tam jen část se psem, tohle vidím prvně, netušila, že je tam ještě jedno místo pro dotek štěstí...
Hana Lancová
Děvčata, jste kočky! :-)))
Jana Šenbergerová
Pěkné, pěkné ...
Libor Farský
Díky za přiblížení té rozverné atmosféry.
Dagmar Bartušková
K tomu snad není ani co říct, mohli jsme zpívat, mohli jsme pít. Ano, to se skutečně dělo, moc lidí na lodi nám to závidělo. Uznejte všichni, že tam byla psina, mohli nás vysílat na TV Prima! Jitko, skvělé fotky, díky!
Dana Kolářová
Čáry, máry fuk a je tady reportáž, není nám to fuk, my uděláme kuk a budeme se s vámi smát.
Eva Balúchová
Seš šikovná.Já mám pořád jenom první verš a né a né něco vymyslet.Třeba až pojedu na další setkání,tak mě něco napadne.Dík za fotky.
Zuzana Pivcová
Hezký začátek dne. Pár zdánlivě jen rozverných slov a řada pestrobarevných obrázků, tím vším jsi krásně zachytila atmosféru na parníku!
Elena Valeriánová
Je krásné být mladí i v seniorském věku a s radostí užívat života. A vy všechny podle fotek jste byli mladé krasavice. Děkuji.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.