PALIČATÁ - klip na text Zuzany Pivcové
FOTO: autor

PALIČATÁ - klip na text Zuzany Pivcové

6. 6. 2016

Milí přátelé, diváci a posluchači, dokončil jsem další klip na text Zuzany Pivcové z těch, které mi nabídla ke zhudebnění. Snad vás zaujme jako ty předešlé, potěší, popřemýšlíte nad rozverným textem, zasníte se a třeba si i zapískáte se mnou.... A já vám, a Zuzaně, potěšeně děkuji ♥

 

cestování hudba
Hodnocení:
(5 b. / 12 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Marie Doušová
Opět potěší a pohladí po duši . Dík.
Olga Štolbová
Poslouchám poprvé až dnes. Právě, když mi není dobře a nevím, jestli jít ven, nebo ne. A najednou mi JE dobře, díky Lubomíre a díky Zuzko. Tak na tu loď půjdu a bude mi opravdu dobře... ***********
Marie Magdalena Klosová
Příjemné vědět,že za nás umí někdo dát do slov a tónů naše pocity a touhy.A to bez ohledu na věk.Díky mm
Milena Mejsnarová
Krásný podvečerní zážitek. Přišla jsem z hezkého varhanního koncertu a tohle je třešnička na dortu.Díky, krásné.!!!
Helenka Vambleki
To jsem se zas pěkně zaposlouchala, díky íčku se spojila krása Zuzčiných veršů s Lubomírovou melodickou hudbou a jeho hlasem. To je zážitek!!!
Dana Kolářová
Skvělé.
Anna Čípová
Pro mne krásný začátek dne. Děkuji.
Alena Vávrová
Je to paráda a víc než podařená spolupráce! Mnoho Zuzčiných veršů se ke zhudebnění přímo nabízí. A tak je dobře, že tu máme krom Zuzky - básnířky i Lubomíra - (nejen) hudeb. skladatele :-) .
Zuzana Pivcová
Nelámejte si hlavu, Lubomír už známý je a já na to nečekám. :-)
Libor Farský
Přesně tak, Radku. Nad tím si lámu hlavu.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...