Fotoreportáž: Čas stromových aktů

Fotoreportáž: Čas stromových aktů

18. 3. 2016

Po týdnu deštivého a nevlídného počasí se i nad naším regionem (Jesenicko) ukázalo boží slunéčko. Sice ještě hodně zubaté, venku teplota kolem tří stupňů, ale i tak nás nalákalo na procházku do lesa. To vám byl vzdoušek, pro dokreslení těchto pár slov přidáme raději fotografie. Vezmu vás na procházku lesem.

Název fotoreportáže jsem si dovolila půjčit od Jany Šenbergerová z jednoho komentáře.

 

 

 

 

fotografování
Hodnocení:
(5 b. / 11 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Libor Farský
Překrásná procházka. Elenko, já vždy obdivuji Tvé nápady v komentářích u fotek. Dnes nejvíc "No co, vždyť už jsem tady". Ty jsi ale hlavička! *****
Dana Kolářová
Hezká fotoreportáž z procházky lesem.
Soňa Prachfeldová
Elenko - krásné - díky :-)
Marie Magdalena Klosová
Krásné záběry,stromy,detaily.A ten podjezd! Paráda!Díky mm
Naděžda Špásová
Eleno, dík za procházku lesem. Fotky jsou opravdu krásné. *****
Olga Štolbová
Ahoj Eleno, s tvými fotkami přišlo ke mně do obýváku jaro. Krásně nafocené, díky. *****
Jiří Hudeček
Elenko děkuji za krásný úvod nedělního dne. Čtu a dívám se na nádherné fotografie mého gusta. Moc hezké-děkuji.
Alena Tollarová
Eleno, tohle fakt můžu! Včetně té černobílé. Nejvíc mě vzal les s popraškem sněhu. Pane Boháčku, nebojte se.
Lidmila Nejedlá
Hezká procházka, Elen. Už vím, kam se odstěhovali morčáci z našeho Labe. Přeji Ti co nejvíce sluníčka.
Elena Valeriánová
Zuzko, Saudka nemusím, jeho fotky nemám ráda. Akty mám ráda, ale ne takové syrové.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...