V mechu a kapradí

V mechu a kapradí

1. 10. 2015

A už tu máme to období strachu. Ptáte se proč? Je přeci podzim a to se my, houbičky, bojíme lidiček. Chodí si po lese, snaží se nás najít a pak nás snědí na másle, jako smaženici nebo snad dokonce na řízečky. 

A toho rámusu co nadělají. Stále na sebe pokřikují a volají. Jen malé množství lidí jde potichoučku a ti jsou více nebezpeční. Nejsou slyšet a my, houbičky, nemáme čas se schovat do trávy a mechu. A tak letos, když už konečně zapršelo a přišel ten náš čas, musíme být oparné.

Prosím, lidičky zlatí, buďte v lese opatrní a tišší. Neplašte zvěř a dopřejte lesu a ptáčkům lesní klid. A nezapomeňte, že odpadky do lesa nepatří.

Děkují vám vaše HOUBIČKY!

 


fotografování houby Můj příběh
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Naděžda Špásová
Taky nemám ráda hluk v lese a odpadky už vůbec ne. Dneska jsme byly s dcerou ve Splavech. V lese nic, kolem jezera dva košíky ( jeden malý), ale ani jeden modrák. Chodila tam paní s pánem a ona nezavřela pusu. Ráno byl 1 stupeň, pak sluníčko a nádhera.
Alena Várošová
To jel je ten pravý tip na houby,které u nás nerostou.Tak se nabažím očka fotogalerií a pěkným článečkem díky Maruško.
Dana Kolářová
Maruško, foto galerie je letošní nebo z minulých let? Letos jsem viděla jen jedinou houbu. Ach jo. Prima povídání z kapradí. Děkuji.
Ladislav Vesecký
Hezké fota i rady. Myslím ale, že mnoho lidí je v lese slušná a odpadky nepohazuje.
Alena Tollarová
Já chci taky takové úlovky. Ale kam za nimi? Já jsem letos viděla jen tu jednu růžovku na Řípu, která se tam asi vylíhla omylem - nebo proto, aby podpořila i60 :) Úplně stejný pekáč vlastním. Mám ho po mamince a nedala bych ho ani za nic!
Jana Šenbergerová
Perfektní včetně komentářů u jednotlivých krásných fotografií. To se ti, Maruško, moc povedlo. :-)
Radovan Cakl
Maru, vtipný apel na nás, lidi. Povedené fotky i komentáře. PS: Na ten pekáček bych si dal říct ;-)))
Vladka Steinová
MARUŠKO,PĚKNÉ A MILÉ VYPRÁVĚNÍ !!!

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.