Jarní fotopříběh: V čarovném lese
FOTO: Dáša Čermáková

Jarní fotopříběh: V čarovném lese

7. 4. 2022

Ráda bych na začátek podotkla, že fotím ráda a často. 

Samozřejmě, jak je běžné, člověk nejraději fotí své děti, v mém případě již hlavně vnoučátka. Můj příběh je hlavně o čarovném lese. Zkuste si zavřít oči a představit si ten nejkrásnější les.

Les plný pohody, klidu a v mém případě i kvítí. Takový les najdete pouhých 25 km od Prahy v Polabské krajině. Myslím, že fotografie mluví za vše.

Příšte si vezmu s sebou andělská křídla a vnoučkovi je nasadím. Myslím, že v té zaplavě květin to bude dokonalé :). Dáša 

 

 

fotografování rodina vnoučata
Hodnocení:
(5.1 b. / 13 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Soňa Prachfeldová
Děti jsou boží.
Eliška Murasová
Hošíček naprosto kouzelný. Zajímalo by mě, jak vypadá teď.
Jan Raška
Je to fotopříběh z roku 2015, ale myslím, že ani za těch sedm let úplně nezestárnul. Jen ten chlapec už má možná děvče... :-). V příštích dnech se ještě budeme vracet k podobným jarním příběhům z minulých let, snad to nevadí.
Daniela Řeřichová
Článek starší, ale foto krásně aktuální.
Elena Valeriánová
Usmívám se, tak děkuji. Jani, já si p. Čermákovou nějak nevybavuji. Není nová?
Jana Šenbergerová
Škoda, že se tu paní Čermáková přestala prezentovat. Nebo se mýlím?
Jitka Peterková
Tak tohle jsem ještě nikdy neviděla. Krásné. A vnouček má nádherné oči :-)
Jana Šenbergerová
Já ten les nejen vidím, já ho i cítím. Upíři nemají šanci a vnouček naopak krásnou vzpomínku na dětství.
Marie Magdalena Klosová
Krásný klouček - vnouček!Ale tak trochu andílek s růžky,ne?S tím česnekovým věnečkem vyhrává na celé čáře!Paní Jiřino,nebylo zadáno téma Jarní příroda,ale Jarní fotopříběh,tzn.vše,co k jaru patří.
Eva Mužíková
Paní Dášo, jedna fotka hezčí než druhá, nádherné...

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...