Jarní fotopříběh: V čarovném lese
FOTO: Dáša Čermáková

Jarní fotopříběh: V čarovném lese

7. 4. 2022

Ráda bych na začátek podotkla, že fotím ráda a často. 

Samozřejmě, jak je běžné, člověk nejraději fotí své děti, v mém případě již hlavně vnoučátka. Můj příběh je hlavně o čarovném lese. Zkuste si zavřít oči a představit si ten nejkrásnější les.

Les plný pohody, klidu a v mém případě i kvítí. Takový les najdete pouhých 25 km od Prahy v Polabské krajině. Myslím, že fotografie mluví za vše.

Příšte si vezmu s sebou andělská křídla a vnoučkovi je nasadím. Myslím, že v té zaplavě květin to bude dokonalé :). Dáša 

 

 

fotografování rodina vnoučata
Hodnocení:
(5.1 b. / 13 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Dana Kolářová
Kouzelné!
Růžena Antlová
Medvědí česnekový les ,tam to musí krásně vonět . Vnouček je překrásný a fotky taky.
VANDA Blaškovič
Je tak krásný, že by mohl být klidně i holčička..:))
Lidmila Nejedlá
Krásný česnekový vnouček.
Eva Krausová
Les miluji, fota se mi líbí, jen byste víc měla dát vyniknout splynutí přírody a človíčka...Drud hé foto je super.
Alena Tollarová
Dášo, není to náhodou v Poděbradech? Blahopřeji ke zdařilým dětským fotkám. Taky se snažím ta svoje fotit. Jednotlivě to jakž takž někdy vyjde, ale moje snaha vyfotit čtyři najednou byla oceněna slovy: vypadají jako když jsme byli příbuzní už před svatbou :-)))
Alena Várošová
V tomto případě vnouček je velmi fotogenický,pěkné.
Elena Valeriánová
Krásné fotečky a to děti se fotí docela těžce.
Hana Rypáčková
Jejda, tolik česnekových kvítků.U nás vůbec neroste....Moc to vnoučkovi sluší.....

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.