V Babiččině údolí

V Babiččině údolí

14. 3. 2015

V Babiččině údolí
nohy Jana nebolí,
jdou od zámku paní kněžny,
k své ženě je milý, něžný.

Přijdou k sousoší babičky,
kde má své psy a dětičky,
jen kousek je to ke mlýnu,
tam dají pauzu, hodinu.

Dál vydají se po trase,
zpočátku krátká zdála se,
než posadí se U splavu,
již lehkou cítí únavu.






Moje poezie
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Marie Magdalena Klosová
Milé.Díky.Navštívila jsem při svých okružních cestách.
Zoja Sedláčková
Poprvé jsem byla v těchto místech se svými dětmi asi v roce 1987. Pak několikrát se školou, se kterou jsem jezdila na ŠvP do blízkého okolí. A naposledy na kole před dvěma roky. Máme teď příbuzné (rodiče ženicha) ve Žďárkách a tak se do tohoto kraje dostaneme častěji.
Zuzana Pivcová
Vybavil se mi jeden jediný výlet tam, a to více než před 50 lety v dětství. Zklamal mě tehdy domek, prezentovaný jako Staré bělidlo, což nebyl. Ale jinak je to milý kraj a od Vás milá báseň coby vzpomínka na výlet.
Jana Šenbergerová
Nikdy jsem tam nebyla! Děkuji za pěkně podaný tip na hezký výlet.
Alena Várošová
Krásný veršík,krásný obrázek se splavem.není co odat.nádhera.Taky jsem tam léta nebyla.
Alena Vávrová
Pěkné veršování. Také jsem tam dlouho nebyla, ale vzpomínky na to místo mám moc pěkné.
Soňa Prachfeldová
Vidím živě před sebou procházku, je tam překrásně
Hana Šorejsová
Zdeňku, hezké a vtipné jako vždy, dlouho jsme tam nebyli, napravíme . Díky !
Hana Rypáčková
Hezké a pravdivé.Cítila jsem lehkou únavu už jako dítě-připadalo mi to dlouhé.Teprve jako čtenářka Babičky jsem si cestu vychutnala..

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...