Velká módní soutěž:
Sněhová vločka a Meginka

Velká módní soutěž:
Sněhová vločka a Meginka

11. 2. 2015

Jmenuji se Eva, zaujala mne soutěž "modelek" Senior Fashion. Posílám 4 fota, kde jsem v přírodě, v lese, kde je mi s mou fenkou Meginkou nejlépe. A k tomu potřebuji sportovní, pohodlné oblečení, ve kterém ale není zima, protože sníh a mráz miluji.

Dokonce mi totiž paní D. Filipi namalovala obrázek, kde mne vidí jako vílu "Sněhovou vločku..."

Sportovní oblečení mi vyhovuje, protože mám ráda turistiku, zde mám krátký kabátek, který jsem dostala od maminky, o kterou jsem bohužel tragicky přišla... Má maminka měla vždy vkus, byla to "dáma" a já snad něco od ní pochytila.

Šála, kterou mám, se mi moc líbí, hlavně ten vzor. Boty jsou pěkné a zajímavé, budím v nich pozornost, ale mají jednu potíž. Trvá dlouho, než se obují a zavážou..., ale je v nich teplo. Jako materiál mám nejraději bavlnu, ale ne vždy se daří sehnat oděvy jen z bavlny.

Fotil mne kamarád Lukáš, se kterým chodíme často do přírody.

Tak zde zkouším štěstí, protože právě po mamince mám nejen geny, také jsem toho názoru, jaký měla ona, že s věkem se nemá ztrácet styl a smysl pro krásno. Mihla jsem se  ve filmu režiséra K. Kachyni, tak třeba i zde budu mít štěstí...

Je to nejen o vkusu, ale i o duši člověka.

 

Hodnocení naší poroty

Táňa Havlíčková:
Paní Eva je velmi hezky sladěná - jak barevně, tak stylově. Nejenže se jí hodí barva kabátu, kalhot, šály a bot, to vše k sobě krásně ladí, ale ještě navíc k tomu dokonale sedí i její barva vlasů. A tím má u mě Eva velké plus navíc v hodnocení, protože žena, která takhle nádherně přizná své stříbrem prokvetlé vlasy - je prostě krásná.
Hodnotím známkou 1

Elen Zajíčková:
Paní Evo, čím déle se dívám na Vaše fotky, tím více jsem rozpolcená. Jsme asi stejně staré a v tomto věku obě máme svůj styl, ve kterém se dobře cítíme. Je fajn ho občas oživit něčím novým, moderním, možná i extravagantním. Míchání stylů chce ale velkou zkušenost a hodně citu. Nejenom odvahu, kterou z Vás cítím. Je bezpochyby, že výborně znáte "své" barevné ladění. Kabátek lichotí nejenom vašim vlasům a pleti, ale i postavě. Šála hřeje už jen při pohledu na její vzor. Ač oba kousky mají nápadné vzory, barevné ladění je sjednocuje a nepůsobí tedy příliš rušivě. Doporučila bych cíp šály zastrčit do kabátku, zmenší se tím plocha, kde se vzory potkávají. Velmi slušivé. Problém jsou pro mne Vaše boty. Jsou příliš extravagantní, až na hranici nevkusu. Přitom existuje styl, kterého jsou nedílnou součástí. Domnívám se, že jste outfit chtěla omladit módními kotníkovými botami typu "bagančata". Zvolila jste ale velmi drsnou formu, která Vašemu stylu spíš ublížila. Škoda, jste šik a určitě se nebojíte experimentovat.
Hodnotím známkou 3

Scarlett Wilková:
Povedená je bílo šedo černá kombinace, ale kousky k sobě vzájemně neladí stylem. Šála i boty jsou úžasné. Kdyby k nim byla jednobarevná, třeba černá bunda nebo kabátek sportovnějšího střihu více by vynikly. Tento kabát ve mě vyvolává pocit, že k sobě už nepotřebuje nic vzorovaného či budícího pozornost. Je výrazný sám o sobě. Paní je krásná a v jednodušší kombinaci by to více vyniklo.
Hodnotím známkou 3

Redakce:
Na náš vkus se v textu až příliš chválíte, paní Evo. Nicméně, distingovaná dáma ale určitě jste a oblékat se umíte.
Hodnotíme známkou 2

 

Průměrná známka prvních deseti hodnotících čtenářů je 2,9

Celková výsledná známka je 2,38

Na aktuální výsledky Velké módní soutěže se můžete podívat zde.

Modelky Velká módní soutěž
Autor: Eva Krausová
Hodnocení:
(5 b. / 1 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Júlia Vonásková
Milá p. Evo,já jsem včera byla tak zmatená,že jsem Vám odpověděla na svém poloprázdném profilu,doufám,že jste to našla a taky našla,proč už nemám fotky,ještě poslední foto a končím,jsem smutná,že takto dopadlo,ale když už nás někam posíla jí,tak to je urážka,nebudu se k ničemu vyjdřovat,nemá to smysl,já jsem to brala jako zábavu,nejsem na tom tak zle,abych si nemohla nic pořídit,tato hra není fér, a proto odcházím,p. Evo moc děkuji za podporu a mějte se krásně i s Meginkou a hodně zdraví přeju,opatrujte se pa Juli
Eva Krausová
Milá paní Júlie, i já Vás zdravím,odpověděla jsem Vám již na Vašem soutěžním profilu s kapkou rosy...Loučíte se asi zde v soutěži. Zřejmě tím i dáváte najevo, že zde není asi vše fér...Také nemám ráda křivdy v životě, umím se ozvat a bránit bezbranné, ale většinou za to "zaplatím"/a pak i zdravím/. Jak se říká dobrý skutek bývá po zásluze potrestán. Věřte ale, že i když to často hned není vidět, je něco mezi nebem a zemí, co přece jen vše dá do pořádku, ač to někdy trvá dlouho.Usmívejte se již nyní, ne až za pár dní.My jsme zde nebojovaly o přední místa, jen jsme se zúčastnily a tak to nemusíme tak prožívat.I Vy mějte krásný život v lásce a radosti.Eva a pac od Meginky
Júlia Vonásková
Milá paní Evo, chci Vás nejdřív srdečně pozdravit a zároven i rozloučit, jste možná jediná žena,která asi jenom nevěřícně koukala co se to tady děje,jsem strašná rebelka, živel,tvrdohlavá,život mě naučil být sebevědomá jinak by mě dav umačkal,když vidím křivdu ozvu se, ale taky to odnese moje zdraví,jsem ráda,že to skončílo,protože kdybych tady byla déle,tak nevím, nepíšu to proto aby mě někdo litoval, ale taky jsem si udělala usudek,celý den pracuji se ženami,takže s nima vycházím krásně,nejsem mstivá,zlá,protřelá,jsem obyčejná pracovitá,žena,která se nějakým zpusobem musí uživit, zustali jsme až na konci,ale mě to nevadí, mám jednu životní zkušenost,p. Evo přeju Vám hodně zdraví,štěstí a spokojený život a za pár dní se určitě budeme usmívat.....mějte krásný život i s Peginkou srdečně zdraví Julia
Eva Krausová
paní Hano Čadová, musím Vás ujistit, norkový kožich bych ne sebe nikdy neoblékla, už kvůli zvířátkům, to dělají snad jen rádoby "VIP" osoby,naštěstí mezi ně nepatřím.
Eva Krausová
Dobrý den přeji porotě, dnes spíše náhodou jsem přišla na to, že soutěž "modelek" se již rozjela a je zde hodnocení. Na duši mne nejvíce potěšila paní Táňa Havlíčková a myslím, že mne i dost odhalila jako člověka. Své vlasy stříbrem prokvetlé, jak nádherně píše, mám již léta a před lety, kdy ještě žila má maminka jsem se prostě rozhodla, že vlasy si barvit již nebudu, že to k mému věku patří. A cítím, že jsem dobře udělala. Šediny nejsou u mne jen věkem, ale i dost těžkými roky, kterými procházím asi 9let již...Ale možná právě pro ten nelehký život jsem se odreagovala v této soutěži. I v porotě jsou jak vidno rozdíly, paní Elen Zajíčková není nakloněna botám,zatímco Scarlett Wilková o nich mluví, že jsou úžasné. Co se týče redakce, že se na jejich vkus až příliš chválím, okomentovala to skvěle paní Zuzana Pivcová-maminku jsem připomněla, protože to byla "dáma" v dobrém slova smyslu, byť jí bylo 74 let, měla nádherný úsměv a duši, obrázek D.Filipi jen potvrzoval proč je název "Sněhová vločka", a že jsem poznala osobně režiséra K.Kachyňu, to byl pro mne hlavně lidský zážitek. Ostatně i zde je to pro mne jen odreagování,nic víc...Eva
Zuzana Pivcová
Dobrý den, Evo, já si narozdíl od některých vůbec nemyslím, že Vaše prezentace zavání přílišnou sebechválou. Je to podle mého pravdivé konstatování fakt (pochvala maminky, po které jste něco zdědila) a dvě informace (obrázek pí. Filipi a film p. Kachyni). Vaše oblečení Vám velmi sluší. Jste vzhledem typ intelektuálky. Oblečení je tedy v tomto duchu trochu strohé, což ladí. Doporučila bych Vám nenasazovat na běžné nošení kapucu, ta Vás dělá přísnou už moc a zbytečně trochu starší, když si ji porovnáte s fotkou s odkrytými vlasy. Kapucu volně na zádech a na hlavě lehčí pletenou čepici. Boty jsou k útlému kabátku dost robustní, takže ty spíš k masivnější bundě, zatímco zde možná plstěné válenky nebo jen kotníkové šněrovací boty. Ale co se týká sladěných barev i neusedlé kombinace vzorů, nemám námitek.
VANDA Blaškovič
Nemám ráda stereotyp ani v módě. Nápadné, vysoké, teplé, měkké, neklouzavé boty do sněhu které splní svůj účel beru. K botám bych si narazila na hlavu bílou hrubě pletenou ušanku, stejnou šálu omotala kolem krku a palčáky na ruce. Hurá do lesa ! Ale i takto se mi paní Eva líbí...:)
Hana Čadová
Nevím, nevím, ale pod slovem sportovní oblečení si představuji něco jiného. Paní Eva jde venčit do lesa pejska Meginku a obuje si bílé botky. Nevím, zda toto oblečení je na turistiku a potom do jakého oufitu se oblékne mimo turistiku! Možná norkový kožich! Hodnocení 3-
Alena Várošová
Paní Evě je sebevědomá,zralá žena.Ten oufit ji celkem sluší,ale....Šálu bych volila jednobarevnou našedivělou,nebo bílou,namotanou kolem krku..Kabátek chválím,tak na procházku městského parku,či do lesa, ale ty boty achych,ovej.Sice to nejsou zrovna nejlevnější boty,ale určitě je jí v nich teplo,je to její volba,působí hrubě..Za odvahu 3-
Marie Magdalena Klosová
Paní Eva mluví o turistice,já mám s turistikou spjaty spíš "pohorky" a bundu.Toto je oblečení na procházky.Kabátek a šála se doplňují.Dnes už neplatí,že ke vzorovanému musí být jen jednobarevné,Ta kombinace vzorů je zajímavá a nebije do očí.Na rozdíl od těch bot.Samochvála,říká se,že smrdí,ale prezentace je prezentace.Kdybychom seděly v koutě,nikdo by si nás nenašel.Hodnotím 3.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...