Bláhová duše, životnost motýlí

Bláhová duše, životnost motýlí

26. 1. 2015

Tma do snu padá
jak mlha na vlasy,
smutek se vkrádá,
proč asi, proč asi,
bělavou sítí
spánek tvůj opředu,
zahradou žití
smysly tvé provedu.

Jak ranní rosa
bohatství nehledám,
tiše a bosa
na práh tvůj usedám,
slepě a hluše
přimknu se na chvíli,
bláhová duše,
životnost motýlí.

Moje poezie
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
ivana kosťunová
I já bych si koupila a nejen jednu knhu veršů.Tak jen do toho
Ingrid Hřebíčková
Zuzaniny básně by si určitě koupilo víc než 50 lidí. Míša je opisuje a já jí je beru a čtu si je taky. Obě už podle názvu poznáme, když píše Zuzka. Pane Raško, prosím, neváhejte. Zuzko, já Míše ty tvoje básničky kradu. Jsem totiž zlodějka tvých básní :))). Tak, prosím, piš dál...
Hana Rypáčková
Jsem pro všemi deseti....
Soňa Prachfeldová
Dnes jsem dostala 60 odstínů a moc se těším, až zalezeme s děvčaty do koutka v klubu a budeme si číst. Redakce má dobrý nápad, podpořím.
Lidmila Nejedlá
Určitě se zapojím a až vyhraju ve sportce, tak to zatáhnu celé. Zuzko, fakt.
Alena Vávrová
Pokud by Zuzce vyšla sbírka básní, a že by si to její verše zasloužily, také bych nezaváhala a koupila bych si ji.
Zoja Sedláčková
Určitě bych také byla pro vydání, ale hlavní je, co si o tom myslí Zuzka.
Jana Šenbergerová
Myslím si totéž, co Jiří. Zuzčina poezie může zasáhnout všechny věkové kategorie. A nenechme se mýlit, že lidé verše nečtou. Je to jako s těmi vdolky.
Radovan Cakl
Honzo, jestli se Tvůj nápad uskuteční, tak určitě jeden výtisk objednáme. Platba on-line na vyzvání. Opravdu je hřích to psát do "našeho" íčkového šuplíku.
Jiří Libánský
Já jsem přesvědčený, že kdyby se s touto skvělou poezií seznámila širší veřejnost, byl by dostatek nejen čtenářů, ale i vydavatelů

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...