Tenisová Paříž 2014:
tipovací čtenářská soutěž

26. 5. 2014

Po olympijském tipování si dovoluji navrhnout pro přátele tenisu podobnou soutěž, kde můžete bezplatně odhadovat celkové letošní vítěze na kurtech Rolanda Garrose v Paříži i předpokládané umístění našich tenistů na 2.Grand Slamu. Pro motivaci čtenářů věnuji nejlepšímu tipujícímu životopis Martiny Navrátilové v knižní podobě.

1. otázka - kdo vyhraje tenisový turnaj v Paříži letos v kategorii žen ? (Správná odpověď 7 bodů)

2. otázka kdo vyhraje tenisový turnaj v Paříži letos v kategorii mužů ? (7b)

3. Do kterého kola turnaje postoupí Tomáš Berdych ?
(Když natipujete 4. kolo  a bude to správně tak získáte 4.body, když dojde jen do 3.kola tak nezískáte žádné body. Tip 3.kolo - a skončí ve 3.kole=3b)

4.  Do kterého kola turnaje postoupí Petra Kvitová ?

5. Stejně tak můžete natipovat postup libovolného českého hráče, nebo hráčky. Když trefíte kolo, ve kterém skončí - tak získáte tolik bodů. Např.Veselý 2.kolo = 2 body
Na konci turnaje se body tipujících sečtou. Kdo má nejvíc vyhrává :-)

Uzávěrka uvedených tipů do zítřka do 11. hodin dopoledne.

Denní tipování podle zájmu - příklad dnes Rosol-Veselý ( Tip 3:2)  výsledek ale 2:3 - za správný tip na výhru Veselého 1 bod, můžete tipovat i poměr setů. Když trefíte 2:3 - získáte 3 body, když byl tip 1:3 získáte 2 body, když byl tip 0:3 získáte jen jeden bod.

Jsem realista a předpokládám, že zájemců o tipování nebude mnoho, ale zkusit to snad můžeme. Olympijské hry byly pochopitelně zajímavější.

Dnes hraje Petra Kvitová, Lucie Šafářová, Barbora Záhlavová-Strýcová, Klára Koukalová. Kolik z nich asi postoupí ? Kdo nefandí tenisu, tak ho to pochopitelně nezajímá :-)  Koho tenis baví, tak to může zkusit.

Jako organizátor soutěže se logicky nemohu tipování zúčastnit.