Kliky, které mají lesk!

Kliky, které mají lesk!

12. 2. 2014

Lesk a jeho různé barevné hry přitahují naši pozornost od nepaměti. A to je určitě hlavní důvod, proč si ho rádi pořizujeme na dveře a další části interiéru. A co ho použít na dveřní a okenní kování? Že jste o tom neslyšeli? Tak dávejte pozor!    

Klika pro dveřní křídlo není jen funkční záležitost. Je nositelkou designu a stylu a napovídá, jaký interiér můžeme za dveřmi očekávat. „A z toho důvodu pro naše kování nabízíme i povrchovou úpravu lesklý chrom, která zvlášť vynikne na celoskleněných dveřích,“ vysvětluje pan Roman Ulich, designér společnosti M&T, jediného českého výrobce designového dveřního a okenního kování a pokračuje: „Lesk můžete navíc znásobit, když si pořídíte kování MAXIMAL v lesklém chromu a doplníte ho o vložku z bílého skla.“ Tento ušlechtilý materiál je možné použít na mušle, madla, okenní kliky či dveřní zarážky. Nic tak nebrání tomu, aby váš interiér byl sladěn do posledního detailu. www.kliky-mt.cz

Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.