Hrdost
Foto: autorka

Hrdost

29. 1. 2018

Dnešní nedělní odpoledne jsme strávili u našich mladých. Naposledy jsme tam byli na 10. narozeniny naší vnučky Aničky. Tehdy tam bylo dost lidí, takže jsem si vůbec nevšimla vystavených předmětů. O tom, že vnučka navštěvuje kroužek keramiky, samozřejmě vím, protože ji tam děda každou středu vozí. Že je šikovná, taky vím, ale tohle mě tedy dostalo. Koukala jsem jak jojo. Udělali jsme z této parády v kuchyni malou výstavku a já se o to chci s vámi podělit. Omlouvám se za zhoršenou kvalitu, je to focené mobilem.  Ale o to mi ani moc nejde, jen jsem ohromená, co malé ruce 10leté holčičky dokážou vytvořit. Mimoto ještě chodí do dramatického kroužku a dokonce už veřejně vystupuje. Jsem na ni docela pyšná, i když ona sama chce být cukrářkou. Tedy zatím.

Hodnocení:
(5 b. / 20 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie
TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Lenka Hudečková
Dětičky jsou dneska šikovné, když jsem dělávala v Infocentru, tak jsme mívali výstavky jejich keramických prací, plno toho taky mám doma koupeného. Nadi, krásné, moc Aničku pochval...
Zdenka Jírová
Moc se milí kočička a sova. Také beruška je pěkná. ˇMoc šikovná holčička.
Dana Puchalská
Hezký koníček a šikovné ruce. !!!
Jana Šenbergerová
Šikulka! Tak ať se jí daří, Naďo.
Naděžda Špásová
Ještě jednou všem moc děkuji. Jste hodní.
Jana Kollinová
Jsem na to obdobně jako I.K. a L.F. Mě pozvala na druhou návštěvu kočička.
Libor Farský
Já se na to nemůžu vynadívat, již jsem tu zase. Nejvíc se mi líbí ta beruška sedmitečná.
Zdenka Jírová
To je moc pěkné, můj 11 letý vnuk mě také zásobuje svými uměleckými předměty, ale umělec z něho asi nebude. Spíš ho zajímá technika a modelování strojů, letadel ap. Jsou šikovní, naši vnuci.
Dana Tomanová
Naďo, děti nás neustále něčím překvapují a je neuvěřitelné, jak umějí ztvárnit své představy. Gratuluji a užívej si to! Má vnoučata také chodí na keramiku, mám od nich krásné dárečky - vystavené, tak vím, jaká je to radost. Moc hezké!
Jana Kollinová
Naďo, máš úžasně talentovanou vnučku. Jeden originál krásnější než druhý. Přeji ji skvělou tvůrčí kariéru. Má talent od Boha. Miluji keramiku a domov mi zdobí několik skvostných dárků od přátel. Potěšilo mě, že jsi umožnila nahlédnout do privátní umělecké expozice. Děkuji.
Alena Vávrová
Milá Naďo, je to moc krásné, dojemné a máš být na co pyšná. Takhle jsem před lety koukala já, když čas od času vnučka svoje výtvory dovezla domů- mají je uložené dodnes a jejich maminka jimi podle situace zdobí poličku. Dneska se již Natálka věnuje něčemu úplně jinému, ale šikovné jsou moje vnučky obě. Jenom jaké přivítání nachystaly zcela samy mamince a bratříčkovi při jejich návratu z porodnice. Také jsem pyšná babička.
Naděžda Špásová
Moc všem děkuji za krásné příspěvky, byla jsem fakt dojatá. Ano, jsme na ní moc hrdí, ale znáte to, občas je i na pohlavek. Děkuji
Hana Polednová
Naďo, vnučka Anička je moc šikovná. Dobře, že si vše nafotila a můžeme se podívat, jaké krásné věcičky už dokáže v 10ti letech vyrobit. Má talent a přeji jí, aby ho dále rozvíjela.
Libor Farský
Vnučce blahopřeji, hlavně má krásného koníčka na celý život.
Ilona Kolářová
Jsou to moc pěkné kousky.
ivana kosťunová
Kočička je úžasná...
Marie Ženatová
Naděnko gratuluji, vnučka je moc šikovná...
Miluše Hasenohrlová
Nadi, máš vnučku moc šikovnou.Určitě jsi na ní pyšná.Nejvíce se mi líbí ty dva andělíčci.Keramiku mám moc ráda.Moje 14-ti letá vnučka se věnuje lehké atletice, také jí fandím a podporuji.
Hana Rypáčková
Šikulka .To je nepřeberné, vybrala jsem si kočičku. Vnukům už je daleko přes dvacet a jejich výrobky z dětství máma po úklidu prodala na trhu pěkně draze, ruční práce letí. /Jasně, že na památku něco nechala/.
Eliška Murasová
Naďo, je to moc šikovné děvče, má smysl pro barvy a velkou představivost.Tvoření je radost.
Eva Mužíková
Nadičko, dobře že jsi se s námi o svoji radost podělila. Já mám takovéto keramické výtvory moc ráda, dýchá z nich jakési teplo domova. Líbí se mi moc kočička, sova - ..., a ty detaily v pokojíčku. Dokonce obrazy na stěně. Šikulka.
Zuzana Pivcová
Umí si všímat, má cit a dokáže ho vložit do svých děl. To je obtížné i pro dospělé!
Lidmila Nejedlá
Nadi, má nejen šikovné ruce, má trpělivost, fantasii, cit pro detail a barvu...bude to umělkyně.
Alena Tollarová
Děti nás dovedou pěkně překvapit. Je vidět, že je Anička šikovná, tak jen tak dál. Takovýmto aktivitám fandím.
Marie Seitlová
Naďo, máš vnučku šikulku.
Věra Ježková
Moc šikovná dívenka. Figurky jsou krásné.
Blanka Macháčková
Naďo, moc šikovná holčička. Radost z vnoučat je vícenásobnou radostí. Za to, že jsou, že je s nimi legrace, že jsou milá a šikovná.
Mirek Hahn
Nejvíc se mi líbí prasátko a beruška :-)