Fotopříběh: Barvy vrcholného léta
FOTO: autorka

Fotopříběh: Barvy vrcholného léta

29. 8. 2016

Přátelé odjeli za vnoučaty a svěřili nám kocoura, dům a zahradu. Krásnou zahradu. V tomto období a za slunného počasí je tam pastva nejen pro včely, ale i pro oči. Posuďte sami. Něco jsem fotila já, něco Pavel. Předkládáme jen zlomek toho, co jsme zvěčnili. Sobě i vám pro radost.

Hodnocení:
(5 b. / 16 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jitka Valachovičová
To je veliká krása = kytičky jsou můj koníček, moc děkuji, potěšila jsem oko i ducha♥
Jaroslava Handlová
Jano a Pavle, nafotili jste krásně barevné léto a udělali radost i nám. Moc se mi líbí gazánie - jejich jméno jsem dosud neznala. Ty strakaté červeno-bílé růže jsou zajímavé, musí to být krásná zahrada!
Jitka Mošovská
Kytičky a hned je člověk veselejší.
ivana kosťunová
To muselo dát práce, takhle to nafotit a zpracovat.Takovou trpělivost já bych neměla. Ale je to krása !.
Drahomíra Stínilová
Překrásná květinová smršť. To tedy já se svou zahradou jsem párátko.
Eva Mužíková
Jani, přestože jsem také obklopena spoustou květin, Tvá fotogalerie mne přímo nadchla.
Eva Krausová
Jani, tak to je nádhera. Nejvíc se mi líbí Zvonek, miluji modrou a navíc jsem zde poznala, květiny, které jsem možná někdy viděla, ale nevěděla, jak se jmenují...
Libor Farský
Tomu se říká "pastva pro oči"
Jana Šenbergerová
Alenko, nakoukla jsem. Také máte nádhernou zahradu a fotky jsou krásné. :-)
Alena Vávrová
Jani a Pavle, zářivé barvičky všemožných letniček oko potěší! Taky jsem kytičkový blázen a mám podobně zdokumentovanou letošní zahradu - už i tady na íčku.
Ladislav Vesecký
Hezké květiny
Vanda Blaškovič
Tentokrát je mi líto barvoslepých...:), Jano, krása !
Hana Rypáčková
Jano, to je pastva pro oči... Letos se na zahradách producírují slunečnice a já nemám ani jednu. Ten zvonek- říkáme mu boubelka- mám ho také, rozrůstá se pomalu. Strakatou růži jsem mimo obrázek ještě neviděla.
Jarmila Komberec Jakubcová
Taková krása, jedna fotka lepší než druhá - moc jsem si to užila - díky
Zuzana Pivcová
je to nádhera a ve skutečnosti se všemi vůněmi a bzučením musí být ještě větší. Za sebe jsem byla ráda, že jsem v Týně u našeho "kastelána" viděla alespoň pár kytek, okurky a rajčata. :-)
Zdenka Jírová
Je to krása hýřící všemi barvami léta.
Elena Valeriánová
U nás je to letos na zahradě s květinami bidné. A tak jsem se velmi ráda koukla na takovou barevnou krásu. Je fajn, že jsi k fotkám dala popisky. Jsi šikulka, díky.
Eva Balúchová
Krásná škála barev,ale moje nejoblíbenější je bílá kopretina.Ta se vám moc povedla nafotit.Taky ráda chodím bosa v rose když mám čerstvě posekanou zahradu.
Jana Šenbergerová
Těší nás, že vás barvy léta oslovily stejně jako nás. Přátelé se o zahradu vzorně starají, my jen sklízeli plody jejich dennodenního snažení. Měla jsem v úmyslu napsat víc, ale pak jsem zůstala u 50 slov, protože barvy nejlíp zdokumentujete barvami. Vzorně posekaný trávník byl po ránu samá kapička rosy, té jsem si užívala bosa. Přechody z chladné rosy ve stínu do vyhřátého pažitu na slunci mě přiváděly k extázi. A k tomu bzukot včel a jiného hmyzu, vůně léta a různých květin ... Kromě chuti si přišly všechny smysly na své.
Naděžda Špásová
Jano, je to paráda. Pobyt v takové zahradě je určitě zážitek. Fotky jedna hezčí než druhá. *****
Alena Tollarová
Jano, fotí vám to oběma dobře! Je to krásné barevné léto. Mně se nejvíc líbí modrý zvonek a včelky na slunečnici.
Lenka Hudečková
Jani, nádhera!!!! Moc se Ti ty fotky povedly...taková zahrada musí přinášet hodně práce, ale také hodně radosti :-) :-) :-)
Marie Novotná
Tak to je opravdová krása.
Vladka Steinová
Nádherná paleta barev a květin !!!!Takovou možnost nemám a moc děkuji.Vladka
Alena Várošová
Krásné květiny,jak píše Jitka nádhera.také miluji květiny.Zelenina se u nás nepěstje.jen rajčata,okurky a nějaké další rostlinky.
Jitka Chodorová
Tak to je nádhera Jano, jen snad jsi mohla přidat delší povídání. Ale i tak jsem se pokochala. Díky.