Záchrana mazlíčka
stála deset tisíc eur

Záchrana mazlíčka
stála deset tisíc eur

13. 11. 2014

Jack Russell teriér jménem Skipper je sice roztomilý, ale opravdu stojí za třináct tisíc eur (asi 360 000 Kč)? To je otázka, kterou si nyní může klást německá majitelka tohoto devítiletého psíka. Skipper totiž vběhl do jezevčí nory, uvízl tam a ven ho museli vyprostit hasiči. A ti pak za jeho záchranu vystavili účet.

Do Skipperovy záchrany se zapojilo 23 profesionálních i dobrovolných hasičů, kteří ho vykopávali sedm hodin. Podle serveru The Times vykopali plochu o velikosti 50 čtverečních metrů do hloubky čtyř metrů, než se k psíkovi dostali.

Majitelka, která je veterinářka, měla ze záchrany svého pejska obrovskou radost. Ta ale poněkud opadla, když dostala od hasičů účet na 13 000 eur. Obrátila se dokonce i na soud, aby ji povinnosti platit zprostil. Nakonec s hasiči uzavřela dohodu, na jejímž základě uhradí sníženou částku - "jen" 10 000 eur.

pes
Autor: Redakce
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Soňa Prachfeldová
Asi bych splácela do konce života, ale pejsek by žil.
Eva Mužíková
Při pomyšlení, že život mého psa závisí na penězích, bych se také nerozhodovala. I za cenu, že bych se měla zadlužit.
Olga Štolbová
Máš pravdu Zuzko, také bych ho tam nenechala, ani dítě, ani zvíře.
Lidmila Nejedlá
Já tomu rozumím, také jsem dala poslední peníze za operaci psa. Kvůli 10 ti letému synovy, který na něm lpěl a nechtěla jsem mu přivodit další trauma po smrti otce.
Zuzana Pivcová
Já bych úměrně svému platu u nás dala takové peníze za zvíře taky. Přece bych ho tam nenechala umřít.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...