Vem si mě pod kůži

Vem si mě pod kůži

12. 10. 2014

Večerní objetí
náladu promění,
namísto napětí
chápavé mlčení.

Ticho se rozhostí,
poruš ten noční řád,
namísto zvyklostí
pohlaď mě jedenkrát.

Milostné doznění,
nikdo nic nedluží,
namísto loučení
vem si mě pod kůži.

Moje poezie
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Milada Salajková
Jako v té pohádce o horákyni.. Vem si při odchodu to, co máš nejraději. Beru tebe můj králi. Jako vždy, krásné verše.
Jiří Libánský
Musím se smířit s tím, že se jí hned tak nezbavím. Už je zažraná. :-)
Jitka Chodorová
Krásné,jako vždy.Díky.
Vladka Steinová
Dobrý den,nejvíce se mi líbí poslední slova překrásné básně,..namísto loučení, vem si mě pod kůži...potěšilo mě v mlhavě nevlídném nedělním ránu.
Hana Rypáčková
Nádherná a jemná erotika...
Jana Šenbergerová
Zuzko, pro mě jsi fenomén a tvoje pojetí poezie je fenomenální. Chtěla bych mít tvou sbírku básní pod polštářem, abych si je mohla číst večer před spaním a ráno po probuzení, a také na stole, či v kabelce, abych do ní mohla nahlédnout kdykoliv jindy a kdekoliv. To je fakt, nikoliv nadsázka, věř mi. Děkuji i za to, že si je mohu "nalistovat" na i 60. :-)

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...