Foto

Setkání s kamarádkou
z Párty i60 v Ředkovci

12. 9. 2014

Zdravím všechny fajn lidičky z Párty i60! Poslední týden srpna jsem byla na rekondičním pobytu u Domažlic a navštívila mě tam Svaťka Burešová, která zde bydlí.

Společně jsme vzpomínali na báječné setkání v Ředkovci a povídali si o i60.

O krásných básních Zuzky, fotkách Jarušky, Zdeňky, Soňky, Marušky a o příspěvcích Jany, Olgy, Jirky....

Svaťka mi slíbila v říjnu navštěvu Bohumína, kde se setká i z Helou a Hankou.

 

Zde je zdravice čtenářů magazínu i60, kteří se sešli v Ředkovci:

 

 

 

i60.cz
Hodnocení:
(5 b. / 1 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Olga Štolbová
Před týdnem mi zazvonil mobil a ozvala se mi právě tahle Majka Seitlová z Bohumína, že vyhrála dva lístky do divadla " U hasičů " na dnes (8.9.), jestli bych tam šla místo ní, že je pro ni Praha docela daleko. Domluvily jsme se a já ráda šla na představení K 70. narozeninám pana Labudy. Mimoto že to byl příjemný večer, setkala jsem se tam se Zuzkou Pivcovou a seznámila se s Alenou Tolarovou, chci hlavně zdůraznit, že kamarádství které se zrodilo na Setkání i60 na Ředkovci je krásné a i když se možná uvidíme až za rok, bude to určitě zase moc hezké. A tak Tě, Majko, zdravím a ještě jednou děkuji.
Eva Balúchová
Redakce i60 má určitě na svém kontě hodně podobných přátelství. Ať vám dlouho vydrží.
Marie Novotná
Ač svátek nemám,tak gratuluji všem,kdo ho slaví právě dnes.A na ,,Pártyi60"se zapomenout nedá.Tak vás všechny ráda vidím.A.když to zdraví dovolí,na jaře také vyrazím za i60tnicí.
Jana Šenbergerová
Právě jsme se vrátili ze slavnostního oběda. Všem Maruškám ještě jednou přejeme všechno nejlepší k svátku a zdravíme účastníky setkání v Ředkovci. Hezky si to v Bohumíně spolu užijte!
Jaroslava Handlová
Maruš, to je dobře, že setkávání pokračují a přátelství se rozvíjí. Děvčata, všechny Vás moc zdravím a ráda vzpomínám na sraz na Ředkovci.
Marie Magdalena Klosová
Marie,pěkný sváteční den Vám přeji.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.