Tak trochu jiná melodie

Tak trochu jiná melodie

20. 8. 2014

Tak trochu jiná melodie,
když léto pohasíná,
ono však ještě nekončí,
jen písnička zní jiná.

I slova v textu mění se,
škola už z dáli volá,
a vodu na koupání,
teď nahrazují kola.

S večerním ochlazením
jde slunko dříve spát,
a o horkém létě,
si necháme jen zdát.

Zahrady pořád voní
v plodech, co dozrávají,
přišel čas hojnosti,
to všichni rádi mají.

A končí letní lásky,
co doznívají v nás,
blíží se konec prázdnin,
ten specifický čas.

Moje poezie
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Olga Štolbová
Jitko zdravím, tahle báseň je jedna z Tvých nejpěknějších, je tam všechno, co se právě teď v přírodě děje.I když to všichni prožíváme, takhle pěkně v hromadě jsem si to nikdy neuvědomila. Díky...***
Zuzana Pivcová
Připomíná mi to Tvé dřívější básně s výčtem vlastností jednotlivých měsíců. Máš pozorovací talent, i když nejen ten.
Jitka Chodorová
Paní Vlaďko,též vás zdravím a děkuji vám za komentář,i panu Jiřímu,jsem ráda,že nejsem sama,kdo si všiml,že se něco mění...
Vladka Steinová
Paní Jitko moc pěkné, vzalo mě to u srdce, a je to pravdivé.....hezounké.Zdravím Vás.
Jiří Libánský
To je hezky vyjádřené. Také to tak podobně teď cítím.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...