Jahodovotřešňová

Jahodovotřešňová

14. 6. 2014

Poezie červnového dne,
miska jahod
a náušnice z třešní,
hrst jahůdek lesních.
Bublanina z třešní
a pusa od jahod,
poezie červnová,
jahodovotřešňová.
Večer žhavý,červnový,
a v kornoutu zmrzliny,
jak na dortu třešinka,
jahodová pusinka.

 

Moje poezie
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jitka Chodorová
Děkuji všem,Jarušce přeji brzké sundání sádry,Nině za to,že se vůbec ozvala.chybí nám tu.Ostatním za přízeň,mám vás holky ráda,Jarmilko,Zuzko,Jano.Milado,Mileno i Marie Magdaleno...
Marie Magdalena Klosová
Milé!
Jarmila Peerová
Jéje,to je to milé, sladké,a voňavé...To se ti Jituško povedlo,všechno bych si dala,i ten večer žhavý,červnový,,,,
Jaroslava Handlová
Jitko, s tímto vyznáním se ztotožňuji, moc se mi líbí. A to i přesto, že jsem předevčírem uklouzla na chodníku po nějaké jahodě a od pátku 13. mám ruku v sádře od ramene až k prstům. Po klávesnici datluji levačkou, ale na žádné ovoce proto nezanevřu.
Nina Šachová
Jitko, už dlouho jsem se k Vašim básničkám nevyjadřovala, ale zrajete jako víno a Vaše básničky jsou čím dál tím hezčí. Romantická něžná červnová poezie, nemá to chybu.
Milada Salajková
Krásně vyladěná, pusinka od jahod.
Jana Šenbergerová
Tuhle poezii mám moc ráda a tu tvoji, Jitko, také.
Zuzana Pivcová
To je poezie úplně z jiného soudku a nutno dodat, že hodně milá.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.