Barevná křída mládí

Barevná křída mládí

31. 3. 2014

Vrať čas trochu zpátky
a napiš na zeď
rád tě mám,
život je krátký,
barevnou křídou
připíši můj a
tvůj monogram.

Zadními vrátky
se na chvíli zase
vrátíme do mládí,
milostné hrátky
barevnou křídou
nás šipkami
ke štěstí přivádí.

 

Moje poezie
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Milada Salajková
Láska v každém věku. Pohladi. My vime o čem to je.
Jarmila Peerová
Návrat do doby mládí a prvních lásek je vždy příjemné a když se ta báseň tak pěkně povede,je to o to příjemnější počteníčko...Chválím Jituško,básnicky " zraješ jako víno "....
Jana Šenbergerová
Každý den mě něco potěší. Tvoje verše, Jitko, jsou čím dál krásnější.
Zuzana Pivcová
Hezké, Jíťo. Chovat se alespoň částečně jako mladí, ne se vracet ve vzpomínkách. To se mi líbí.
Olga Štolbová
Jitko, moc pěkné a optimistické. Vracet se na chvilku do mládí přináší vzpomínky a někdy i trochu lítosti, že už nic nejde vrátit. Ale ta naše zralost má také svoje klady i když si právě teď nemůžu na žádné vzpomenout. ? ? ?

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...