Zkus mě obejmout

Zkus mě obejmout

12. 3. 2014

Přetěžká víčka,
svědectví půlnoci,
milostná hříčka,
není mi pomoci,
napětí vzrůstá,
v očích se zatmělo,
dychtivá ústa,
ne jenom na čelo.

Střemhlav se řítí
smyslová lavina,
omamné kvítí,
tady to začíná,
láska se zmítá,
s tím asi nelze hnout,
pozvolna svítá,
tak zkus mě obejmout
v zajetí dvojích pout...

Moje poezie
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Hana Šimková
Píšeš to tak, že by to člověk chtěl s tebou prožít a když se vzpamatuje, je mu líto, že to tak není
Jarmila Peerová
Myslím si,že " velcí básníci ", mistři nad mistry,bledli by Zuzanko bledou závistí...Vždy se do některé básně doslova zamiluji a říkám si,že lepší už žádná nebude a ejhle,vždy se spletu.Takže opět jen klobouk smekám,je to paráda.....
Jiří Libánský
Nekdy ve svych basnich jen lehce nahodis tema a nebo jen situaci a nechas ostatni na fantazii ctenare. Toto je hodne konkretni a ctenatova fantazie je pridrzena v rovine lehke smyslnosti. Ctenar by se ochudil, kdyz by se tomu branil. Ja se tomu tedy branit nebudu. Nejen v basni.
Olga Štolbová
Také nenacházím slova,ale jsem vždycky naměkko a je mi na hlazení, jenže není s kým. Díky Zuzko...
Jana Šenbergerová
Básnířka Zuzana Pivcová je moje srdeční záležitost. I kdybych už nikdy nenapsala k jejím veršům ani slůvko, vždy je budu rozechvěle číst a žasnout.
Jitka Chodorová
Víš Zuzko,pořád se jen opakuji,krásné,smyslné,dokonalé,tak piš,piš,piš!!! Mně u tvých básní nějak slov se nenachází.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...