Hledám tě, lásko

Hledám tě, lásko

6. 11. 2013

Proč hledáme tě lásko,
navzdory zklamání,
se šrámy na duši
v bolestném sténání.

Pár přešlápnutých kroků
před dveřmi zamčenými,
nemám už dávno klíč,
snad mám i pocit viny.

Proč zamkla jsi se lásko,
bývalas otevřená,
než z nocí vášnivých,
rodila se jitra zakalená.

Proč hledám tě lásko,
když ještě uvnitř bolíš,
a rána láskyplná
mi stejně nedovolíš.

Hledám tě každý den,
hodinu po hodině,
a nějak se mi zdá,
že ten čas líně plyne.

 

Moje poezie
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Ivan Stránský
pojď si sednout pod košatý strom, kam jen vánek umřít letí....tam v temnolisté spleti, povíš mi svá trápení mnohá.....kamil jansa, autor viz též Národní knihovna Praha, zákl. fond.
Olga Štolbová
Jíťo,tvé verše jsou stále krásnější,opravdu zraješ,jak psala Jarmilka,ale ta bolest je tak smutná. Dělej si také někdy radost, dávám ti to za úkol v Novém roce, určitě něco hezkého najdeš. O.♥
Nina Šachová
Tenhle pocit hledání známe určitě všechny, Jitko. Krásně vyjádřeno.
Zuzana Pivcová
Básnicky je to moc hezké a námětově to je pravá Jitka.
Jana Šenbergerová
Dokud jsem hledala, také se mi čas vlekl. Teď, když jsem našla, neskutečně letí. Pro mě jsou tyto verše sladkobolné a plné beznaděje, i když krásné. Přeji všem, aby našli, co zahřeje jejich srdce a potěší jejich duši.
Jarmila Peerová
Už minule jsem psala Jituško,že zraješ jako víno a dnes to opět potvrzuješ.Moc,moc pěkné....

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...