Láska bez osnov, aneb
Psaníčko nedopsané

Láska bez osnov, aneb
Psaníčko nedopsané

13. 10. 2013

Namáčím pero
do kalamáře,
chtěla bych vidět
výraz tvojí tváře,
až psaníčko ti
pošťák doručí,
budu se vidět
ve tvé náruči.

Najednou slyším
divný zvuk,
něco tu pípá,
ani muk,
do dlaně vezmu
divnou věc,
vždyť já jsem mobil,
říká ona přec.

Pokládám pero,
není třeba psát,
SMS čtu, jak
už kolikrát,
a vyťukám těch
pár něžných slov,
těším se, přijeď,
lásko bez osnov.

Moje poezie
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Milena Mejsnarová
Něžné a milé pohlazení. Milena
Jiří Libánský
Hezké. Má to spád, nápad a vtip. I milostnou poetiku. Veršování se také povedlo.
Nina Šachová
Souhlasím, Jitko, se všemi, nejvíc však se Zuzanou. Krásná, nápaditá básnička, ale to čekání na milostná vyznání ve voňavých obálkách, rozechvění a poetika dopisů, to nikdy! nenahradí žádná moderní technika. Škoda, přeškoda.
Jana Šenbergerová
Jitko, hezky jsi mě zmátla. Jestlipak víš proč? Poezie je stejně skvělá. Tak málo slovy, tak mnoho poví. Obzvláště vyjde-li z "šikovné" hlavinky.
Jarmila Peerová
Také Tě musím pochválit,byl to skvělý nápad Jituško s tím mobilem...V té druhé sloce to začalo pěkně gradovat a já čekala ledacos,co by pípat mohlo,leč mobil mě nenapadl.Napsala jsi to pěkně a nápaditě.I já jsem na něj bohužel dost odkázaná...
Olga Štolbová
Jitko,milá a chytrá básnička.Už i SMSky se vejdou do veršů.Milenci to dnes mají jednodušší,ale takové růžové psaníčko udělalo asi větší radost,
Zuzana Pivcová
To je pěkné a navíc i nápadité s tím mobilem, zvláštní, že dnes už si opravdu nepíšeme poštou vyznání, teď je to rychlejší, ale méně poetické. A láska bez osnov je také dobrý příměr.Líbí se mi to.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 19. týden

V pátek 10. května startuje Mistrovství světa v hokeji, jehož pořadatelem je Česká republika. Vědomostní kvíz se tedy bude tento týden věnovat hokeji.