Prý existuješ, lásko

Prý existuješ, lásko

19. 8. 2013

Hledám tvé stopy na polštáři,
i v zákoutích své duše,
však jizvy v srdci říkají mi,
že růže mít trny může.

Prý existuješ, lásko,
jen rozum ti tiše brání,
když slepě hledáme tě
ve chvílích života zrání.

Přijdeš bez varování
a necháš nám jizvy jiné,
přesto tě všichni hledají,
život tak prostě plyne.

Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Zuzana Pivcová
Někdy láska, tedy spíš ten rozum, předem trochu varuje, ale marně. Je to tak správné a krásné. I Tvoje báseň, ke které Ti něco píšu po návratu z dovolené se zpožděním.
Jiří Libánský
Když přijde, udeří jak blesk. když odejde, zůstane jen stesk. Tak raději ať nám zůstane.
Jana Šenbergerová
Mám jí plnou hlavu, nosím ji na tváři. Našla jsem ji v davu, spí na mém polštáři. Od té doby dobře spím, s tebou, Jitko, souhlasím.
Olga Štolbová
Jitko moc hezké verše,máš pravdu,s láskou je to složité. Ale žít bez lásky bychom určitě nechtěli a nemohli. Tolik básní a písní už láska zaapříčinila,ale i vynálezů a také receptů na něco dobrého a vlastně my všichni jsme tady proto,že láska umí úplně všechno.
Jarmila Peerová
Myslím,že láska a rozum si moc spolu" nerozumí ",na věk se nehledí,každý nás táhne jinam a to je dobře,jinak bychom byli rozumní a láska by odešla s nepořízenou. A to by byla věčná škoda.Napsala jsi to Jituško tak pěkně,něžně a vskutku pravdivě...

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 19. týden

V pátek 10. května startuje Mistrovství světa v hokeji, jehož pořadatelem je Česká republika. Vědomostní kvíz se tedy bude tento týden věnovat hokeji.